הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - אז מה נשתנה הפסח הזה?
20/03/2013, מאת כתבה פרסומית
דיאטה – לא לדחות לאחרי החגים !
מזדהים עם תחושות התסכול מהמראה? מתגעגעים לתקופה בה הרגשתם טוב יותר עם עצמכם? השנה לא מוותרים ולא דוחים את הדיאטה לאחרי החגים!
אז מה נשתנה הפסח הזה?

הפסח הזה יהיה אחרת – בעזרת מוצרים שיסייעו לכם בשריפת השומנים וחילוף החומרים , תשנו סדרי עולם, תצאו לחירות אישית, תנקו לא רק את הבית אלא גם את גופכם מקילוגרמים מיותרים. בפסח הזה – לא צריכה לדחות את הדיאטה לאחרי החגים! כאן ועכשיו תתחילו את המסע אל הגוף החטוב שאתם רוצים לראות במראה, והמסע הזה יהיה קל ומהיר מתמיד. חברת 'דיאט פארם' שמה סוף לתירוצים ומשווקת במיוחד עבור אלה שרוצים לרדת במשקל בזמן החג, מגוון מוצרים טבעיים שנחקרו, נוסו וכבשו את עולם מוצרי הדיאטה ותוספי התזונה בארה"ב ועכשיו גם בישראל.

חכם – מה הוא אומר?
דיאטת פטל קטון –  כל הטוב של הטבע בגלולה אחת
דיאטת פטל הקטון היא מתנה מתוקה ומרוכזת של המעלות שהתגלו על ידי המדע בפרי הפטל האדום בתקופה האחרונה. מחקרים מצאו כי קטון הפטל (הרכיב האחראי לארומה המתקתקה של הפרי) מסדיר את פעילות האדיפונקטין , חלבון המשמש את הגוף לויסות חילוף החומרים כאשר רמות גבוהות יותר של החלבון קשורות במישרין בפחות מאגרי שומן. קטון הפטל גורם לשומנים בתאים להתפרק באופן יעיל יותר, ומסייע לגוף לשרוף שומן מהר יותר. תוצאות השימוש בקטון הפטל מופיעות באופן מיידי, תוך חמישה ימים ניתן להבחין בהתפרקות תאי השומן בגוף, וככל שימשך השימוש, כך תמשכנה ותשארנה התוצאות הטובות. גם על מוצר הדיאטה הזה המליץ ד"ר אוז בחום בתכניתו , וגם הפעם – התוצאות מוכחות בניסויים מדעיים רבים וקבוצות מחקר. הגלולה מכילה ריכוז כה גבוה של קטון הפטל עד כי גלולה אחת שוות ערך ל-50 ק"ג של פטל אדום טרי!
 למידע נוסף על דיאטת פטל לחצו כאן

רשע – מה הוא אומר?
תרסיס סלימקס – לאכול פחות, לשקול הרבה פחות!
תרסיס סלימקס הינו פיתוח המתבסס על תגלית הורמון ההריון של ד"ר סימונס ומורכב מתחליפים טבעיים.
דיאטת סלימקס משחררת משקעי שומן חריגים והופכת אותם זמינים לשריפה. במילים אחרות, היא 'מתכנתת' מחדש את גופך ומאפסת את מערכת חילוף החומרים על מנת לשרוף את השומן שכולנו שונאים. התוצאה המתבקשת לא מאחרת להגיע – הקילוגרמים נעלמים.
דיאטת סלימקס בחברת 'דיאט-פארם' כוללת את התרסיס המקורי ,תפריטים מומלצים ,מתכונים למנות, ליווי של דיאטנית אישית , סרט מדידה והתחייבות לתוצאות כבר מהחודש הראשון.
היא כוללת הקפדה על תזונה מומלצת וויתור על הרגלים – אך המאמץ והטרחה בהחלט שווים את התהליך שגופך יעבור כבר מהיום הראשון.

למידע נוסף על דיאטת התרסיס לחצו כאן

תם – מה הוא אומר?
קפה ירוק ותה ירוק – יותר בריאות , פחות משקל.
התה והקפה הירוק מהווים תוספים תזונתיים שבנוסף להיותם בריאים ומזינים , גם מסייעים בהליך הורדת המשקל ע"י המרצת חילוף החומרים בגוף, שניהם יושבים כמעט על אותה המשבצת בתחום הדיאטה ותוספי התזונה , אז מה בכל זאת ההבדלים?

תה ירוק
מחקרים הוכיחו כי תמציות תה ירוק מסוגלות להפחית את עיכול השומן בגוף על ידי עיכוב אנזימי העיכול, בנוסף להיותו שורף שומן יעיל ללא צורך בקלוריות רבות ,הוא גם ידוע כמזון על בעל ערכים תזונתיים גבוהים מאוד, עשיר בנוגדי חמצון, בעל תכונות אנטי דלקתיות ויעיל במניעת מחלות רבות כמו סרטן. התה הירוק מגיע מאותו המקור ממנו מגיע התה השחור, ונצרך במדינות אסייתיות במשך מאות שנים , 3 פעמים ביום. יעילותו צויינה לשבח בתוכניתה המצליחה של אופרה ווינפרי כאשר רופאים ומומחים המליצו בחום ובלב שלם על שילובו של התה הירוק בתפריט היומי, אפילו על חשבונו של הקפה המוכר והאהוב. 'זה ישתלם' הם אומרים 'ההחלפה תאפשר להשיל 5 קילו בחודש וחצי ממשקל הגוף ללא שינוי בתפריט או בפעילות הגופנית'.

הקפה הירוק
פולי קפה ירוק הם פולי קפה רגילים טרם קלייתם, במצבם הנא הפולים מכילים חומצה כלורוגנית אשר מאטה את שחרור הגלוקוז לגוף לאחר הארוחה, ובאותה עת מחזקת את תהליך חילוף החומרים בגוף. שילוב שני התהליכים המקבילים הללו מרכיבים את אחת הדרכים היעילות ביותר הידועות כיום לירידה במשקל ללא הכרח בשינוי התפריט או התעמלות כל שהיא (על אף שבאופן טבעי אכילה נכונה ופעילות גופנית מזרזות את תהליך הירידה במשקל ומניבות תוצאות טובות יותר).
היה זה ד"ר אוז ,רופא הסלבריטאים, שהכריז על הקפה הירוק כ'נס' בתכניתו המצליחה, ולאחר מחקר שבוצע בחברת הכימיקאלים האמריקאית בסן דייגו, בו ממוצע הירידה במשקל הסתכם ב-8 ק"ג ב22 שבועות ללא שינוי בתפריט או בפעילות גופנית, ניתן לומר בבטחה שתוסף הקפה הירוק עשוי להיות גלולת הפלא לה חיכינו כל השנים.

אם כן ,דיאטת הקפה והתה הירוק שתיהן מסייעות בהפחתת משקל מהירה תוך מתן סגולות ריפוי והזנה לגוף, ללא תופעות לוואי ועם ליוויה של דיאטנית קלינית מבית 'דיאט-פארם' , מובטח לך שבפסח הזה לראשונה, לא תעלי אלא תורידי קילוגרמים ממשקלך.
למידע נוסף על קפה ירוק לחצו כאן


זה שאינו יודע לשאול – מה הוא אומר?
אבקת קונג'אק – למנוע את תחושת הרעב מלכתחילה
סיב הקונג'אק הטבעי מתבלט ביכולת הספיחה הגבוהה שלו (עד פי 200 ממשקלו) ויתרונו נמדד בעיקר ביכולתו לאפשר תחושת שובע תוך ספיחת שומנים וסוכרים בזמן העיכול.
עובדה זו מאפשרת הנאה מלאה ממנות מזון קטנות יחסית שמעניקות את אותה תחושת השובע הנעימה של ארוחה מלאה, תוך ניקוי המעיים, הורדת רמת הכולסטרול והסוכר בגוף, סיוע בגמילה ממתוק ומגלוטן והורדת לחץ הדם. לאבקת הקונג'אק אין תופעות לוואי והיא מותרת לשימוש לנשים וגברים בכל גיל, כך שכבר בחג הפסח הקרוב תסעדו פחות ותשבעו יותר.
למידע נוסף על קונג'אק לחצו כאן

כפי שהובהר , ישנן דרכים רבות לצלוח את החגים ולרדת במשקל ,עם או בלי לוותר על המטעמים הנלווים אליהם . התירוץ הנדוש שמאפשר לדחות את הדיאטה עד אין קץ, כבר אינו קביל בתקופה בה כל טובם של הטבע והמדע מגיע עד אליכם מרוכז בטבליה . חברת 'דיאט פארם' מעמידה לרשותכם תפריטים, דיאטניות, מתכונים ותמיכה מלאה למען ההצלחה והבריאות שלכם, כדי שסוף סוף החירות והנקיון של חג הפסח יורגש לא רק בביתכם המצוחצח ובסיפור ההגדה, אלא גם בחייכם האישיים , בתוך גופכם!. בפסח הזה לא דוחים, יורדים!
 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
ג'ק
24/03/2013 22:39:00
כותרת:
יש עוד תוספים טבעיים שמדכאים רעב
תגובה:
יש את גולד פייבר של סופהרב שהתחלתי לקחת כשהתחלתי את הדיאטה, והוא גם מאוד מתאים עכשיו לפסח כי הוא מצוין נגד עצירויות.
כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il