הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - סיפור הצלחה - דיאטה און ליין
15/06/2017, מאת אור כורכוס
לאחר המון ניסיונות שעלו בכשלונות בעזרת דיאטה און ליין הצלחתי להשיל ממשקלי 37 ק"ג.
סיפור הצלחה - דיאטה און ליין

להלן סיפור ההצלחה שלי:

בילדותי לא הייתי ילדה שמנה, אולי עגלגלה.. ההשמנה התחילה אצלי דווקא אחרי הלידות ולא בזמן ההריון. כל הריון עליתי עוד קצת עד שהגעתי לשיא משקלי - 105! כמובן שכל השנים ניסיתי דיאטות לרוב, שומרי משקל, כמה פעמים, דיאט קלאב, כדורים מדכאי תיאבון. יורדת יפה במשקל ואחרי תקופת מה מתייאשת ושוב מעלה הכל בחזרה. בעיות חברתיות לא היו לי, תמיד קיבלו אותי יפה במקומות עבודה ובן זוגי אהב אותי ללא תנאים וכמו שאני, כך שלא הרגשתי את הלחץ החברתי להרזות,  אבל ההרגשה אצלי בפנים היתה לא טובה, לא טובה עם עצמי והחלום היה תמיד לרדת במשקל ומאוד כעסתי על עצמי שלא הצלחתי לעמוד במשימה זו.

לפני כשנתיים בבדיקות רפואיות הודיע לי הרופא כי עלי לרדת דחוף במשקל ולא מצבי בסכנה והציע לי לעבוד ניתוח לקיצור קיבה. הודעתי לו שאינני מתכוונת לעבור ניתוח זה ושאני אעשה הכל בכדי לרדת במשקל. ואז הצטרפתי לדיאטה און-ליין, חיפשתי באינטרנט פתרון לדיאטה ומצאת אותכם ואמרתי אין לי מה להפסיד, ניסיתי הכל, ננסה גם את זה. וכאן קרה משהו פשוט לא יאומן!

למרות שבעצם רוב האחריות רובצת עלי ואולי בגלל זה, מצאתי את עצמי עוקבת אחר התפריט, שוקלת כל דבר שנכנס לפה, ורושמת באדיקות כל יום וכל גרם, ולא מרמה! גם אם הייתי לפעמים "נופלת" הייתי מציינת זאת, והקילוגרמים פשוט התחילו לרדת ולרדת!
עלי לציין בפרט את סיגל אלפסה הדיאטנית שהיתה לצידי בכל צעד וצעד תמיד תומכת ותמיד יודעת בדיוק מה לומר בכדי לעודד אותי להמשיך, ואין ספק שחלק גדול מהצלחתי הוא בזכותה!

אני מודה מודה מודה לדיאטה און ליין על שאתם קיימים, אם מישהו היה אומר לי לפני כמה שנים לנסות לעשות דיאטה לבד דרככם הייתי מעקמת פרצוף ולא מאמינה, אבל שנתיים וחצי אחרי אני יכולה להגיד בפה מלא שבזכותכם הצלחתי להגיע למשקלי הנהדר היום - 67 - אני יודעת שאף פעם לא אחזור למצבי הקודם!

אור  כורכוס  - חיפה

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
יפיופה שמנה
09/05/2015 0:16:00
כותרת:
היי
תגובה:
איך זה עובד? וואו כל הכבוד!! ניסיתי המון דיאטות ועם דיאטניות, ולא מצליחה לרדת כבר שנים.. אני תלמידה וזה קשה ! אבל יש לי רצון ענק !
אילנית
17/02/2015 23:31:00
כותרת:
בול מה שאני מרגישה
תגובה:
אבל עם עודף משקל גבוה
כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il