הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
מורן נחמני

מורן נחמני


הרזיה ואורח חיים בריא

מורן נחמני הינו מומחה להרזיה ואורח חיים בריא , מאמן כושר בכיר, בעל תואר שני בלימודי בריאות הציבור בהתמחות בקידום בריאות ותזונה, נטורופת   מוסמך  וחובב כושר מושבע שכושר ובריאות הם דרך חיים עבורו. מורן עוסק מזה שנים רבות בתחומי הכושר השונים ומספק מגוון רחב של שירותים לכלל האוכלוסיה, החל מהפעלת מכון כושר פרטי לאימונים אישיים וקבוצתיים, קליניקה לתזונה, ייעוץ והדרכה לבודדים ולקבוצות במסגרות שונות, הרצאות בנושאי תזונה וכושר, והרשימה עוד ארוכה...


מרכז מעגלים
מרכז מעגלים פועל בחיפה ומספק פלטפורמה רחבה לכל מי שמעוניין לשדרג את הבריאות, המשקל, המראה הפיזי והכושר הגופני שלו. המרכז מפעיל קליניקה לתזונה, סטודיו לפילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים, ומכון כושר לאימונים אישיים וקבוצתיים.


כושר ילדים ונוער
מורן נחמני מעביר אימוני כושר לילדים ונוער במגוון דרגות כושר תוך כדי התחשבות מלאה בדרך הנכונה ביותר לילדים ונוער להתאמן ולשמור על משקל גופם וכושרם הפיזי. האימון הקפדני והצמוד יכול להתבצע על בסיס שבועי קבוע או על בסיס מספר אימוני הדרכה שמשחררים את הילד או הנער לדרכו העצמאית בתור מתאמן.


ניתן לקבל טיפול והנחיה קבוצתית לילדים ונערים הסובלים מבעיית השמנת יתר או בעיות פיזיות אחרות תוך כדי התחשבות מלאה במגבלות של כל ילד וילד.

מורן נחמני
צרו קשר בטלפון :
072-3936067
חיפה

או מלאו את הטופס למטה
צרו קשר עם  מורן נחמני :
כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il