הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
Belightful – אימון דיאטה אישי

ענת לובלינסקי


מאמנת אישית

אימון דיאטה אישי (coaching) להרזיה מאמן אנשים להבין שמה שהם אוכלים משפיע, לא רק על משקלם אלא גם על רמות האנרגיה שלהם, על מצב רוחם ועל ביטחונם העצמי. תכלית אימון דיאטה אישי היא לכונן הרגלי חשיבה חדשים וללמוד סגנון חיים בריא, נעים וטעים, בלי לספור קלוריות ובלי לרעוב. האימון דיאטה אישי בונה מערכת יחסים חיובית עם האוכל.

Belightful מציעה אימון אחד על אחד עבור דיאטה והרזיה, אימון דיאטה אישי שבא לחולל שינוי חשיבתי אצל המאומן ולתת לו את הכלים לחשוב כאדם רזה.

Belightful מציעה אימון לשינוי חשיבה ומתייחסת למה שקורה אצל המאומן ברגש ובמוח: למה הוא אוכל הרבה? אילו מצבים שולחים אותו למקרר? מה שובר אותו בתהליכי דיאטה? באיזה מצב נפשי הוא נמצא כשזה קורה?

העבודה היא על שינוי מבפנים וחשיבה אחרת בלי להתעסק במה שהמאומן אוכל ובמה הוא מכניס לפה, בלי לספור קלוריות או נקודות ובלי התסכול של לעלות כל יום על המשקל, כדי לגלות שהורדנו רק מאה גרם או חס וחלילה העלינו מאה גרם שלמים.

עמים רבות, הפנייה לאוכל היא רק סימפטום של משהו גדול יותר וחוסר איזון במנהגי האכילה שלכם, מצביע על חוסר איזון שקיים בתחומים אחרים בחייכם.

האם אתם רוצים לשנות את חוסר האיזון הזה?

האם אתם רוצים ללמוד לחיות בשלום עם האוכל?

הצטרפו לאימון דיאטה אישי שיאפשר לכם להבין באיזה אמונות אתם מחזיקים, ואיזה מחשבות מנהלות אתכם ועל ידי עשייה, תרגול ושינוי הרגלי האכילה שלכם.

Belightful – אימון דיאטה אישי
צרו קשר בטלפון :
072-3936069


או מלאו את הטופס למטה
צרו קשר עם  ענת לובלינסקי :
כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il