הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
איריס פסקין אינגבר - דיאטנית קלינית

איריס פסקין אינגבר


ירידה במשקל ושינוי הרגלי אכילה

השכלה
 BSC בתזונה קלינית מהאוניברסיטה העברית.
• BSC בכימיה מאוניברסיטת תל אביב.
• תעודת הוראה ממשרד החינוך.
• הסמכה כדיאטנית קלינית ממשרד הבריאות.
• חברה בעמותת עתיד-איגוד הדיאטניות.

תחומי פעילות והתמחויות

הנחיית קבוצות הרזיה .ייעוץ וטיפול תזונתי אישי למבוגרים, ילדים ונוער בקליניקה פרטית ברמת השרון ובמסגרת ביתית. מנחה קבוצות דיאטה במוסדות שונים בבנקים, משרדי עו"ד, רו"ח, הייטק, חוגי בית, מכללות, נוער ובני הגיל השלישי.  הרצאות למוסדות ,ארגונים ובתי ספר בנושא " תזונה נבונה לבריאות והנאה".
הרצאות בתזונה ובריאות לעובדי משרד ראש הממשלה ולעובדי מדינה .
יועצת מקצועית לחברות מזון- אלפרו, קלוגס, ברילה ועוד
 
קצת על עצמי-
שמי איריס, דיאטנית כמעט 20 שנה. בתחילת דרכי הדרכתי קבוצות דיאטה בבית החולים מאיר בכפר סבא (דיאטת "דרך המלך"). לאחר מכן עסקתי במשך שנים בייעוץ תזונתי אישי במכוני ספורט וכושר גופני, ובקליניקה הפרטית שלי. העברתי סדנאות הרזיה ודיאטה במפעלים, במוסדות ממשלתיים, בבתי ספר, במכללות, ובמתנ"סים. 
 
בשנים האחרונות אני מתמחה בהעברת סדנאות והדרכות לשינוי אורח חיים והרגלי אכילה, למשפחות, לקבוצות של מנהלים (בעיקר במשרדי עורכי דין, רואי חשבון, חברות הייטק), לחוגי בית של חברים/שכנים/ידידים שמתכנסים אחת לשבוע, לבני נוער, ולבני הגיל השלישי.

במקביל אני נותנת ייעוץ אישי בקליניקה הפרטית שלי, או בבית/במשרד של הלקוח, לכל מי שמעוניין להתמודד (כמו כולנו), עם בעיות של עודף משקל ו/או מנסה להוריד את הקילוגרמים העודפים שמסרבים לרדת.
אני מעבירה הרצאות לעובדי מדינה ועובדי משרד ראש הממשלה.

ההנאה הגדולה ביותר שלי היא לפגוש נשים/גברים/ילדים/גיל הזהב שהצליחו בעזרתי לשנות את אורח החיים שלהם, לשלב דיאטה עם פעילות גופנית, לרכוש הרגלי אכילה טובים ו... לשמור על משקל תקין ובריאות טובה לאורך זמן. מי שאומר שאי אפשר לשמור על המשקל לאורך זמן פשוט טועה!
 

השקפת עולמי                
הרצון לרזות ולשמור על משקל תקין משותף כמעט לכולנו. אני נפגשת מדי יום עם עשרות אנשים שנאבקים שנים עם הקילוגרמים המיותרים שצברו. מניסיוני, הכל נמצא בראש שלנו, ובעזרת ליווי והדרכה מתאימה ניתן להשיג תוצאות, כפי שיכולים להעיד מאות ממטופלי. אני מאמינה שכל מי שמצליח לשמור על אורח חיים בריא ועל משקל תקין, הוא בסופו של התהליך בריא יותר פיזית ונפשית, ובעיקר מאושר יותר!
 
איזורי פעילות
רמת השרון, הרצליה, תל אביב, סביון

איריס פסקין אינגבר  - דיאטנית קלינית
צרו קשר בטלפון :
072-3932578
רמת השרון

או מלאו את הטופס למטה


צרו קשר עם  איריס פסקין אינגבר :
כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il