הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
חדוה בן משה

חדוה בן משה


תזונת ספורט והפרעות אכילה
דיאטנית קלינית בעלת תואר שני מאוניברסיטת ויטס , דרום אפריקה. בנוסף, מאמנת להרזיה ואורח חיים בריא (מגמת פסיכותרפיה אוניברסיטת ת"א) בגישת "הכל בראש". כיום חדוה היא דוקטורנטית באוניברסיטת בר אילן.
התמחויות:   תזונה טבעית (מכללת רידמן לרפואה משלימה).
                  תזונת ספורט ( אוניברסיטת ת"א)
                  מדריכת סכרת (בי"ס לרפואה אוניברסיטת ת"א).
                  הפרעות אכילה ( בי"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בר אילן).
                  קורסים בפסיכולוגיה של השינוי (עמותת עתיד ומשה משעלי).
                  הנחיית קבוצות (בי"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת ת"א).
 חדוה בן משה בעלת קליניקה במרכז אלרם ברעננה, בה היא מעניקה יעוץ אישי לילדים, נוער ומבוגרים במגוון בעיות בריאות כמו כולסטרול, סכרת, לחץ דם, מערכת העיכול , תזונת ספורט, תזונה לנשים הרות ומניקות, גיל המעבר, השמנה והרזיה.
היעוץ משלב תזונה רפואית וטבעית, כולל יעוץ לתוספי מזון.
בקליניקה קיים מכשור משוכלל למדידת אחוזי שומן וחילוף החומרים. הבדיקה מאפשרת קביעה מדויקת של כמות הקלוריות לירידה במשקל. בדיקת הרכב הגוף היא מדד מדויק יותר לשינויים בגוף מאשר רק שקילה.
חדוה מרצה לתזונה במכללה ומעבירה קורסים סימסטריאלים בנושאים הבאים: תזונה נבונה, גישות לירידה במשקל וקשר בין תזונה ומצבים נפשיים. קורסים המקבלים פידבק נלהב מהסטודנטים. כמו כן, מעבירה הרצאות לקהל הרחב, ארגונים, אוניברסיטת ת"א ובר אילן.
חדוה כותבת בעיתונות. במשך שנים רבות היתה בעלת טור בעיתון המקומי בשרון וטור קבוע בעיתון "מנטה".
מנהלת פורום של דיאט קואצ'ינג באתר www.beok.co.il  ופורום נוסף של דיאטה באתר פארמה גורי www.pharmaguri.co.il.
 הגישה של חדוה היא לחקור לעומק את כל האספקטים של חיי המטופל הקשורים לאכילה. המטופל אקטיבי בתהליך ואחראי לחייו. אין הכתבה של תפריט. התפריט נבנה בשיתוף בינה לבין המטופל תוך הבנת צרכי המטופל, הרגלי האכילה שלו ומגבלותיו.
האימון מתמקד בהבנת ה"ראש" של המטופל ויצירת שינוי בדפוסי מחשבה ואמונות. אלו הם החסמים המפריעים לאדם לאמץ אורח חיים בריא ולרזות. בגישה זו , תהליך הירידה במשקל הופך למסע מופלא של גילוי עצמי, אופטימיות ובריאות טובה ולא דיאטת סבל. גישת הקאוצ'ינג, קובעת מטרה, יעדים ריאלים ותכנית פעולה להגשמת החזון של אורח חיים בריא ומשקל תקין.
זוהי השיטה היחידה שעובדת לשינוי אמיתי אחת ולתמיד! הפסקת המלחמה במזון, ההרעבות, ה"אקורדיון" הזלילות והריצה אחרי הדיאטה האחרונה בשוק שכמו תמיד שוב מאכזבת.
באימון להרזיה המטופל מבין את האכילה הרגשית שלו ואת המצבים ה"מסוכנים" הגורמים לו לאכילת יתר. השיחות מתמקדות גם בלימוד הרגשת רעב ושובע, דימוי גוף וחוסר שליטה.
חדוה גאה בקשר ממושך של שנים עם מטופליה, שגם לאחר ירידה במשקל, שומרים על ההשגים ומגיעים שוב כאשר הם זקוקים לחיזוק ועידוד. הכל באוירה נעימה וחייכנית.
 
 
חדוה בן משה
צרו קשר בטלפון :
072-3932573
רעננה

או מלאו את הטופס למטה


צרו קשר עם  חדוה בן משה :
כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il