הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
נטע ברי -ירידה במשקל ובעיות בריאותיות

נטע ברי


דיאטנית קלינית

דיאטנית קלינית מוסמכת B.Sc.

נטע ברי היא דיאטנית המספקת ייעוץ תזונתי להרזייה, לנשים גברים ונוער, מאמנת לתזונה נכונה ונבונה ונותנת את הכלים לשמירה על התוצאות לטווח הארוך, גם לאחר התהליך הטיפולי הצמוד. בנוסף נטע מספקת טיפול במחלות השמנה כגון כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה, סוכרת וכ'.

שירותים עיקריים :

o ייעוץ וטיפול בהשמנה למבוגרים -  אכילה, הרזיה וירידה במשקל תוך התחשבות במצב הבריאותי, העדפות וסדר יום

o טיפול בבעיות בריאות - מחלות לב, לחץ דם גבוה, סוכרת, מחלות כליה, עודף שומנים בדם ובעיות שונות במערכת העיכול.

o ייעוץ וטיפול תזונתי בבני נוער - העלאת המתבגר על עקומת גדילה, התייחסות לגדילה המואצת בגיל זה והחשיבות של קבלת כל רכיבי המזון השונים, התמודדות אכילה בסיטואציות חברתיות כמו יציאות לבילוי של "החבר'ה", מסיבות, ואירועים אחרים, שילוב המתבגר במשפחה והבאת התזונה הנכונה הבריאה לכל המשפחה.

o טיפול תזונתי  - ייעוץ הרזייה  זוגי המשלב תמיכה הדדית של אדם קרוב בתהליך ההרזייה. מתאים גם לזוג לקראת החתונה.

o ייעוץ תזונתי ייעודי לנשים – נשים בהריון ואחרי לידה, הנקה וגיל המעבר.

o דיאטה ותזונה לאנשי ונשות עסקים  - עבודה על חלוקה נכונה של זמן תוך תכנון מראש ומציאת זמן להשקעה בתהליך הדיאטה ומציאת זמן מתאים לעסוק בפעילות גופנית, לימוד לבחירה נכונה של מזונות במסעדות ובבתי קפה, התנהלות אכילה בטיסות ובחו"ל, התנהגות במצבים לא צפויים מראש

o ייעוץ תזונתי לספורטאים, אכילה נכונה סביב האימון

o יעוץ תזונתי והדרכה אישית לתזונה נכונה ואורח חיים בריא, התאמת תפריט לבעלי העדפות אכילה שונות ( צמחוניים, טבעוניים וכו')

o תכנית הרזייה מרחוק למעוניינים בתכנית דיאטה מלאה, עם ליווי צמוד, באמצעות טכנולוגיות האינטרנט  - מצלמת רשת ומקרופון במקום הגעה לקליניקה

איזור פעילות
הקליניקה הפרטית ממוקמת בגבעת שמואל.

ה"אני המאמין" שלי
אני מאמינה שטיפול תזונתי צריך לכלול הן את ההיבט המקצועי הדיאטטי והן את ההיבט המנטלי והפסיכולוגי, משום שאוכל הוא צורך בסיסי קיומי, שמשחק תפקיד רגשי מרכזי: הוא מפחית כאב, לחצים, עצבות ודיכאונות; הוא משמש לנו חברה כשאנחנו לבד וכדומה.
לפיכך אני דוגלת בהטיית אוזן קשבת למטופלים, על מנת לאפשר להם לדבר על הקשיים ולנסות להגיע לפתרונות יחדיו. ברגע שנבין יחד את מניעים הרגשיים לאכילה - נצליח להתנתק מההתניה בין הרגש לבין האכילה.
במסגרת הטיפול אנו נתמקד בקשיים הספציפיים שאיתם עליך להתמודד בין אם הם קשיים רגשיים ובין אם הם קשיים מעשיים ליישום התהליך (אורח חיים עמוס, שהיה מרובה בחו"ל, מסגרת צבאית המחייבת לאוכל מסויים). ולכן, אני מאמינה שהטיפול חייב להיות מלווה בזמינות שלי כמטפלת (בין אם מדובר על מענה טלפוני, מיילים וכו') על מנת לעזור לך להתגבר בזמן חווית הקושי או הבלבול, מעבר לפגישות עצמן.
הקושי העיקרי הוא להשתחרר מהרגלים המזיקים לנו, שמלווים אותנו שנים הוא קושי מובן וטבעי. לכן התהליך שנעבור הוא תהליך של למידה, היכרות טובה יותר עם ה"עצמי" ועם היכולות שלך והתמודדות יומיומית מול הפיתוי לחזור לאותם הרגלים "רעים".


נטע ברי -ירידה במשקל ובעיות בריאותיות
צרו קשר בטלפון :
072-3936086
גבעת שמואל

או מלאו את הטופס למטה


צרו קשר עם  נטע ברי :
כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il