הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
בלוגים

עמוד ראשון

לחיי התחלת הדיאטה בפעם ה100


הפעם האחרונה שכתבתי עמוד בבלוג הייתה בגיל 15.. כבר אז כתבתי על דיאטה השמנה ותסכול. היום אני בת 20. טוב, זה לא כל כך הרבה זמן שעבר, אבל המנטליות שמלווה את התסכול הזה היא אחרת לגמרי.

מעניין מה היה קורה לי אם לא הייתי רקדנית. או יותר מפחיד- מה ייקרה לי כשאני אהיה מספיק מבוגרת ואפסיק לרקוד? אוכל ללא הרף וללא גבולות כמו שרק אני יודעת? או שעד אז אולי אני אצליח לשנות את כל אורח החיים ובפעם הראשונה מתחילת הדיאטות לשמור על נפש בריאה בגוף בריא? כי למען האמת, אני כבר מרגישה שהנפש שלי לא הכי בריאה. כאילו יש לי איזה דיבוק מתוקים. ודווקא כשאני מסתכלת על השוקולד, וכועסת עליו שבגללו אני נראית כמו שאני נראית, אני לא עומדת בזה. כאילו שזה שאני אוכל אותו יעביר לי את הכעס. נו באמת... ואיך זה שרק אני מסוגלת להכיל בתוכי כל כך הרבה אוכל בעוד בחורה לידי שהיא פי שניים מגודלי יושבת לה בנחת ואפילו לא מפריע לה לא לטעום? ולמה רק אני כשאני לא רעבה, יכולה לאכול כאילו לא אכלתי שבועיים.
אז אחרי תקופה חסרת שליטה כזאת של בסך הכל שלושה חודשים- עליתי 6 קילו במשקל. וזה קריטי. אני רקדנית. הייתי רזה הייתי דקיקה. קיבלתי מליון מחמאות! למה הרסתי לעצמי עבודה של שנה? במשך כל שנה שעברה ירדתי את כל הקילואים האלה. למה שוב למה? איך אני יודעת להרוס לעצמי.. ואולי בכלל הדרך שאני צריכה לפנות אליה קשורה לפסיכולוגיה? אולי אצלי זה הפוך? אולי אני צריכה נפש בריאה כדי לקבל גוף בריא?

איכשהו עם הכניסה לאתר נכנסתי לדרייב של ממש. עברו חמישה ימים וכבר ירדתי קילו. יש לי הופעת בכורה בעוד חודש עם דואט של שתי בנות. לא בא לי שאנשים שראו אותי מופיעה לפני חמישה חודשים יתפלאו איך הכפלתי את עצמי.. ובטח שלא נעים לרקוד לצד רקדנית יפהפיה וחטובה ולהרגיש חסרת בטחון.
אז מעניין כמה אצליח לרדת עד ההופעות. בהצלחה לי!
ותודה לקוראים=]


צפו בעמוד זה: 1082
 
לצפייה בעמודים נוספים בבלוג

שלח לחבר | הדפסה | לכתבות נוספות | חזרה למעלה
כניסה לבלוג:
| הוספת תגובה
האם אתם זקוקים לדיאטה? מחשבון BMI
משקל בק"ג:
גובה בס"מ:
לחישוב
מחשבון קלוריות

ארוחת בוקר

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר
שם המוצר
סוג יחידה
כמות
קלוריות

ארוחת ביניים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת צהריים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת ביניים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת ערב

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת לילה

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

סה"כ קלוריות

מחשבון
פעילות גופנית
המשקל שלי :
סוג הפעילות:
רמת הפעילות:
זמן הפעילות בדקות:
Send
מחשבון
הוצאת קלוריות
הוצאת קלוריות בסיסית ליום
משקל בק"ג:
גובה בס"מ:
גיל:
סוג העבודה:
מין: זכר נקבה

כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il