הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
בלוגים

עמוד הבית > בלוגים > נוער > ספורט וחיים

מהי נומרולוגיה?

מהי נומרולוגיה?


שניתן לייצג כל דבר בעולם כמבנה מתמטי עם קוד ממטריצה של מספרים מ -1 עד 9.
דעה זו מאושרת על ידי העובדה שכל דבר בעולם מחלחל ברטט. לכל דבר יש תדר רטט משלו, הקובע את מהותו. ויברציות יכולות לבוא לידי ביטוי בצורה סמלית - מספר, המייחס לו מכלול מאפיינים של תדר זה. נומרולוגים בוחנים את השפעת התנודות המספריות ואת האפשרות להשתמש בהן עם התועלת הגדולה ביותר לבני האדם.
נומרולוגיה (קסם של מספרים, מיסטיקה של מספרים) הוא תחום ידע החוקר את הקשר בין המשמעות הפילוסופית, האזוטרית הנסתרת של המספרים לביטוי שלהם בחיים האמיתיים סביבנו.
יש מערכות נומרולוגיות פיתגוריות (מערביות), קבליות , כלדיות , וודיות , סיניות ואחרות. כל מערכת משתמשת בגרסה משלה לפרשנות ערכי המספרים, כאחת מנקודות המבט הרבות על אותו רעיון.
אחד החוקרים הראשונים למיסטיקה של מספרים היה פיתגורס. הוא ראה במספרים כסמלים של עקרונות עולמיים וחשב שמדעם הוא העיקרון הבסיסי של כל תורת הנסתר. פיתגורס הביא ממצרים לאירופה מטריצות דיגיטליות עתיקות, שהיו ידועות בעבר רק למעגל צר של יוזמים. בגרסה מותאמת, השולחנות הסודיים שרדו עד עצם היום הזה בשם "הקוד הקוסמי" והם ידועים לרבים הנסתרים.
נומרולוגים של בית הספר פיתגורס פועלים עם מספרים חד-ספרתיים, שמתקבלים באמצעות מה שמכונה "תוספת טבעית" - סיכום המספרים המרכיבים את המספר. טכניקה זו משמשת נוסעים סקרנים, מחשבים את מספר המזל של כרטיס הנסיעה. לדוגמא "1234" = 1 + 2 + 3 + 4 = 10 = 1 + 0 = 1. לפיכך, ניתן להפחית כל מספר למספר חד-ערכי, אולם מרכיביו בנפרד חשובים מאוד גם כאשר הם מתפרשים.
צרו איתנו קשר ל
המלצה על מתקשרת אמינה מאד

בנומרולוגיה, מספרים אי-זוגיים מתייחסים לעיקרון הגברי ונחשבים חזקים ודינמיים יותר, ואפילו נשיים הם פסיביים ותופשים.
הנומרולוגיה האירופית משתמשת בפרשנות המספרים שהציע קורנליוס אגריפס בשנת 1533 בעבודתו "פילוסופיה נסתרת":
1. מספר יעד המציג תוקפנות ושאפתנות.
2. אחראי על ניגודיות ואיזון, ערבוב תכונות חיוביות ושליליות.
3. מספר חוסר היציבות, מראה הסתגלות, אופטימיות, יצירתיות.
4. מספר האמינות, הכוח.
5. מסמל סיכון, חיזוי.
6. מספר אידיאלי המשלב את המאפיינים של מספר נשי שווה ומספר גברי מוזר.
7. מסמל את המסתורין ואת הבנתו.
8. מספר ההצלחה החומרית הוא אמינות כפולה (4 + 4 = 8).
9. סמל להצלחה אוניברסלית, כמו גם מספר הניהול והשליטה.
המספר הגורלי הראשון לאדם הוא תאריך יום הולדתו. מספר זה מתקבל על ידי הוספת ספרות היום, החודש והשנה. מספר יום ההולדת הוא ללא שינוי ומייצג השפעה רוטטת על האדם מרגע לידתו. במובנים רבים הוא קובע את אופיו ואת נטיותיו הטבעיות של האדם , אולם גורמים נומרולוגיים אחרים, למשל, מספר השם, קובעים גם את הגורל.
בנומרולוגיה ניתן לתרגם כל מילה למספר. על ידי הצבת רצף מספרים מ -1 עד 9 על האלף-בית, נומרולוגים מקצים ערך מספרי לכל אות: A = 1, B = 2, B = 3 וכו '. סכום המספרים המקבילים לאותיות השם המצטמצם למספר אלמנטרי הוא מספר השם - המפתח לשאיפותיו ולהישגיו של אדם. עליו להתמזג עם מספר יום ההולדת או להתאים אותו להתפתחות הרמונית של האישיות. אם שמו של אדם אינו תואם או סותר את אופיו, תוכלו להשתמש בשם בדוי התואם למספר יום ההולדת או משלים אותו.
נומרולוגים מנוסים משתמשים בנתוני מפתח של אדם (כגון תאריך לידה, מספר שם פרטי, שם משפחה וכו ') כדי לחבר מנדלה מספרית - ציור גיאומטרי של ההורוסקופ הנומרולוגי שלו, ציור גורל אינדיבידואלי.
נומרולוגיה באה לידי ביטוי בחיי היומיום שלנו: מישהו עוזר לקבל החלטה עם מספר מועדף, מישהו מתחמק מ"תריסר הארור ", מכיוון שהוא רואה את המספר 13 חסר מזל לעצמו, חלקם מבקשים משאלה כשהם רואים" זיווג "או" שיקוף " "שעונים על מספרי החיוג האלקטרוניים, למשל: 12:12 או 14:41. כך או אחרת, אנו מצפים מהמספר לא רק לביטוי הפיזי שלו (הכמות), אלא גם למיסטיים (סימן הגורל). הכרה מעמיקה יותר של נומרולוגיה חושפת את סודות השפעת המספרים; התבוננות בסימנים המספריים ופירושם נכון, כולל התנודות המספריות "ההכרחיות" (למשל בבחירת מספר טלפון או דירה), ניתן לכוון את חייכם לכיוון הרצוי.
נומרולוגיה היא המפתח להכרת עצמך ואת העולם סביבך. בעזרתו תוכלו לקבוע את האופי, הכישרונות הטבעיים, נקודות החוזק והחולשה, לחזות רגעי גורל משמעותיים, לבחור את התאריכים לקבלת החלטות חשובות. הנומרולוגיה עוזרת לנתח את התכונות האישיות של השותפים ואת מאפייני היחסים איתם בעסקים או בנישואין, בחברה. קסם המספרים עוזר לכם לבחור את מסלול החיים המתאים לכם.


צפו בעמוד זה: 22
 
לצפייה בעמודים נוספים בבלוג

שלח לחבר | הדפסה | לכתבות נוספות | חזרה למעלה
כניסה לבלוג:
| הוספת תגובה
האם אתם זקוקים לדיאטה? מחשבון BMI
משקל בק"ג:
גובה בס"מ:
לחישוב
מחשבון קלוריות

ארוחת בוקר

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר
שם המוצר
סוג יחידה
כמות
קלוריות

ארוחת ביניים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת צהריים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת ביניים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת ערב

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת לילה

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

סה"כ קלוריות

מחשבון
פעילות גופנית
המשקל שלי :
סוג הפעילות:
רמת הפעילות:
זמן הפעילות בדקות:
Send
מחשבון
הוצאת קלוריות
הוצאת קלוריות בסיסית ליום
משקל בק"ג:
גובה בס"מ:
גיל:
סוג העבודה:
מין: זכר נקבה

כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il