הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
בלוגים

עמוד הבית > בלוגים > נוער > ספורט וחיים

תקשור - 7 שאלות ותשובות פופולריות ביותר

תקשור - 7 שאלות ותשובות פופולריות ביותר


מהו תקשור?
מה המטרה?
איך זה עובד?
זה מסוכן?
מה עוצר את התקשור?
כיצד אוכל להפעיל ערוץ תקשור?
מי מתקשר?
1. מה זה תקשור?
תקשור הוא צורה של מצב תודעה שונה (טראנס אינטגרלי) לקבלת מידע (ידע אינטואיטיבי) ממקורות חיצוניים או פנימיים של העולם הפיזי והלא פיזי על מנת לקבל תשובות וייעוץ בתחומים שונים בחייו של האדם, מה שנקרא מתקשר רוחני.
האדם חווה תקשור כזרם פתאומי של רעיונות חכמים, תגליות חדשות, אנרגיה יצירתית או הוראה ברורה. כמו כל מיומנות, תקשור זמין לכולם, והאיכות נקבעת על פי כמות האימונים הרגילה.
תקשור הוא מיומנות המעבר למצב תודעה מורחב, כאשר המתרגל מקבל גישה לתת המודע ולתת המודע הקולקטיבי. התת מודע הקולקטיבי במקורות מדעיים נקרא תודעת-על, נו-ספירה, תחום התבונה, ארכיטיפים, מצבי תודעה קוגניטיביים גבוהים יותר, תת-אישיות. במונחים אזוטריים, זהו מפגש עם כוח פנימי, מדריכים רוחניים, מלאכים וכוחות עליונים. עבור חסידי בתי ספר קסומים, זו המיומנות של עבודה עם איתני הטבע, אגרגורים, פורטלים קדושים ורוחות.
תקשור הוא המיומנות של קריאת מידע מהעולם הרוחני. נעשה שימוש על ידי אנשי קשר, מדיומים, שאמאנים, אוראקלים, בבתי ספר דתיים ואזוטריים שונים. הוא משמש גם מדענים, אנשי מקצוע ואנשים גדולים כדי להשיג תגליות, תובנות, תובנות ורעיונות חדשים. זהו סוג של מדיטציה, אינטואיציה מבוקרת וחזון אנרגטי של העולם הרוחני.
תקשור (תקשור - להיות בערוץ) הוא מצב של תודעה שונה, פתוחה לקבלת ידע פנימי, מענה על שאלות וקבלת מסרים אינטואיטיביים.
בספרות הנסתר והאזוטרי זה נקרא קשר עם מדריכים רוחניים וכוחות עליונים. בעבודותיי החלטתי לעמוד במינוח הקבוע. וזה, אגב, לא רחוק מהאמת במבחן מקרוב.
מכלול התודעה האנושית והטבעית מאוחד לתודעה אחת של כדור הארץ - הנוספירה (מתורגמת מיוונית. SPHERE-MIND).
2. מה המטרה?
תקשור הוא דרך לצמיחה רוחנית ולשינוי מודע. על ידי תרגול תקשור אתה מתחיל לתפוס את עצמך ואת העולם סביבך בדרך חדשה, להצליח יותר בגלל שינויים בחייך, אמונות חדשות, ראייה ברורה של מטרתך, שילוב עמוק של התודעה ותת המודע שלך. החיים מלאים במשמעות.
תוכלו להשתמש בתיקשור לריפוי, לימוד ופיתוח יצירתיות בכל תחומי חייכם. בעבודה בערוץ, תקבל ידע וחוכמה אינטואיטיביים עמוקים, תיצור עוד המצאות וגילויים מסוגים שונים, יצירות אמנות, שירה, תקבל החלטות עסקיות חשובות ותממש רעיונות פילוסופיים רבים.
3. איך זה עובד?
העולמות הפיזיים והלא פיזיים מורכבים מתנודות. כל מולקולה, אובייקטים של כדור הארץ והחלל, אנשים ועולם הטבע, המשך מרחב-זמן מלאים באנרגיות, ברטט ובעלי תדרים וטווח רטט ייחודי משלהם. אדם המתאמן בתיעול מכוון לרטט היעד ומתרגם אותו לזרם המידע הנתפס. תקשור מיוצג כתהליך של תרגום משפת התנודות לשפת התודעה האנושית.
4. האם זה מסוכן?
אם אתה במצב פיזי ונפשי טוב, תקשור אינו מסוכן. מכיוון שאתה מחליט במודע אילו סוגים של רעידות לעבור בעצמך. תנודות בתדירות נמוכה (שליליות והרסניות, לא ידידותיות לסביבה כלפי עצמך, מטרותיך וכלפי אנשים אחרים) אינן יכולות לשלוט בך עד שתקבל החלטה מודעת.
אין לתרגל תקשור על ידי אנשים הסובלים מבעיות נפשיות. מומלץ לתרגל תקשור מגיל 21, כאשר נוצרה עמדה אישית יציבה ותפיסת עולם. עבודת הערוץ אינה מחליפה את התפתחות והעמקת הידע של המורשת התרבותית והמדעית של הציוויליזציה האנושית.
5. מה עוצר אותך?
מתיחה ושרלטנות סביב מושג התקשור, רגשות שליליים, לחץ, התקשרות לחוויות רגשיות או פיזיות, תחושת בעלות, רצון לביטוי האגו או רצון לעוצמה, שליטה, מניפולציה, התמדה בצדקות, עצמי נחישות באמצעות בלעדיות, על גבי שכבה של אמונות עצומות.
כדי למנוע הפרעות, מומלץ לפנות לתרגולים רוחניים, למדיטציה, לשנות את האמונות הלא אקולוגיות שלך בהדרכתו של מנטור או מנהיג, וכן לחשוף ולהבין את כוונותיך האמיתיות, מטרתך ורעיונך העיקרי.
6. כיצד להפעיל?
אפשרות 1. עבודה עצמאית על ספרים. פעלתי לפי ההוראות המוצעות בספר הראשון ברשימה, "תקשור - תיאוריה ותרגול" והצלחתי להפעיל את הערוץ. נדרש תרגול כדי להשיג ערוץ יציב ואיכותי, כמו לכל מיומנות (נהיגה ברכב, כתיבת ספרים וכו ').
אפשרות 2. השתתפות בהדרכה. היתרונות של שיעורים קבוצתיים: תמיכה ממנטור מנוסה, עזרה מאנשים דומים, העשירו את החוויה שלכם באמצעות משוב והתבוננות מצד משתתפים אחרים.
7. מי משתמש?
תקשור הוא מצב תודעתי אינטגרלי מיוחד המאפשר לך לקבל גישה למקורות מידע ייחודיים שלא ניתן לגשת אליהם במצב התודעה הרגיל.
ההיקף רחב מאוד: מידע אישי וכלה בתגליות הומניטריות וטכניות. ההיסטוריה רצופה בדוגמאות הממחישות את יעילות השגת המידע: טכניקות שמאניות, מגמות דתיות שונות (חוקים רוחניים מרכזיים נלקחו מהעולם הרוחני), תגליות של מדענים (אלברט איינשטיין, דמיטרי מנדלייב, ניקולה טסלה, ...), עבודות של יצירתיות (מייקל ג'קסון, וולפגנג מוצרט, לודוויג ואן בטהובן, וינסנט ואן גוך, ...), בעבודתם של אנשי עסקים (סטיב ג'ובס, ביל גייטס, ...), מנהיגי העולם (האם טרזה, נלסון מנדלו, מהטמה גנדי ו רבים, רבים אחרים).
אני משתמש בתיקשור לעבודה מקצועית בפיתוח מורכב של טכנולוגיות מידע, תכנון פרויקטים, קבלת החלטות וצמיחה אישית.
"תקשור הוא כלי שבאמצעותו אנו הופכים להיות מודעים יותר לממד הרב-ממדי של הטבע שלנו ולקשר שלנו עם כל מה שמקיף אותנו" (קתרין ריידל, אנשי קשר מקצועיים).

http://www.tikshurrevitalk.co.il/מילון-רוחני/#.YKO_8i1eOJ-


צפו בעמוד זה: 13
 
לצפייה בעמודים נוספים בבלוג

שלח לחבר | הדפסה | לכתבות נוספות | חזרה למעלה
כניסה לבלוג:
| הוספת תגובה
האם אתם זקוקים לדיאטה? מחשבון BMI
משקל בק"ג:
גובה בס"מ:
לחישוב
מחשבון קלוריות

ארוחת בוקר

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר
שם המוצר
סוג יחידה
כמות
קלוריות

ארוחת ביניים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת צהריים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת ביניים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת ערב

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת לילה

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

סה"כ קלוריות

מחשבון
פעילות גופנית
המשקל שלי :
סוג הפעילות:
רמת הפעילות:
זמן הפעילות בדקות:
Send
מחשבון
הוצאת קלוריות
הוצאת קלוריות בסיסית ליום
משקל בק"ג:
גובה בס"מ:
גיל:
סוג העבודה:
מין: זכר נקבה

כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il