הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
בלוגים

עמוד הבית > בלוגים > נוער > ספורט וחיים

כיצד לבחור מתנה טובה למכללות, לשותפים עסקיים, ללקו

כיצד לבחור מתנה טובה למכללות, לשותפים עסקיים, ללקוחות המשרד ולעובדי התאגיד


כיצד לבחור מתנה טובה למכללות, לשותפים עסקיים, ללקוחות המשרד ולעובדי התאגיד
אם ברצונך להכין מתנה לקבוצה גדולה של אנשים, למשל לעבודה לעבודה, אנו ממליצים לך לבחור סלסלת שי כשרה בעזרתו הפסקת הצהריים בעבודה יכולה להפוך לחגיגה: למשל סלים עם אוכלים כבד , בית שוקולה , קפה ותה .
בבחירת מתנה, דאגו לקחת בחשבון את מספר האנשים העובדים בחברה: נפח הסל חייב להתאים לגודל החברה על מנת לקבל הפתעה נעימה וכל אחד יכול ליהנות מטעמים שונים.
למי שחשוב לבריאות ומעדיף אוכל בריא על פני ממתקים מסורתיים, עדיף לתת פירות בשלים.
אם אתם מתקשים לקבל החלטת לטובת קבוצה מסוימת של מוצרים, מומלץ להזמין סט של הרכיבים השונים ביותר: יינות ו , conf הוא , הלח ב ו ne chenya ועוד.
סלי יין יהוו מתנה אידיאלית הן למי שרוצה לחגוג אירוע משמח במעגל משפחתי שקט, והן למי שרוצה לחלוק את שמחת הניצחון עם הקולגות.
אם אתם רוצים להרשים את הקולגות והשותפים העסקיים שלכם או להראות יחס מיוחד לאירוע חגיגי, הזמינו סט כבד משקל, שכולל שמפניה מיובאת וכל מיני מטעמים, למשל קוויאר וכמהין.
עמיתים, עובדי החברה ושותפים ניתן לברך לא רק בחגים רשמיים - בקטלוג שלנו קל למצוא מתנות לימי הולדת, למילוי משפחתי, ליום נישואין ולאירועים אחרים בחזית האישית.
סל קוסמטיקה לטיפול בעור או סט לטיפולי ספא מרגיעים הוא מתנה נפלאה למי שעבד זמן רב בהצלחה וכעת מגיע לו לתת לעצמו רגע של הנאה.
מתנה תאגידית לא אומר מונוטוניות! אנחנו תמיד מוכנים להציע לך משהו חדש ומעניין.
מדוע כדאי להזמין מתנה ארגונית ?
בבחירת מתנה לשותפים עסקיים ועמיתים, אנו רוצים להביע בו זמנית כבוד, הכרת תודה והערכה - ובמקביל לבחור במתנה שבהחלט תשמח את המקבל ותפתיע אותו לטובה.
לא משנה אם אתם בוחרים מתנה לקידום מכירות או עסקה מוצלחת, או פשוט מזמינים סט תודה וכבוד צנועים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהמוצרים בסל הם גבינות אצילות, שוקולד בלגי ושוויצרי, זיתים, צלפים. ומעדנים אחרים לטעימות אמיתיות - יהיו באיכות הגבוהה ביותר בלבד.
סטים עם שמפניה מיובאת ויינות עילית יהיו בחירה מצוינת אם מטרתכם לברך את המקבל על עסקה מוצלחת, ביצוע פרויקט חדש, חתימה על חוזה או אירוע משמעותי בחיים.
סלי שי ללקוחות ארגוניים פופולריים במיוחד במהלך החגים, אך גם ללא סיבה רשמית, הם דרך נהדרת להפגין כבוד לקולגה או לשותף עסקי. הסלים יכולים לכלול מתנות נפלאות כמו קוויאר ושמפניה צרפתית, ואם תרצה, מוצרים של מאכלים לאומיים, למשל, צרפתים או איטלקים.
אל תשכח שמתנות עסקיות מדברות על מעמד החברה שלך - לכן אנו ממליצים להזמין אותן רק מספק שיכול להבטיח מוצרים באיכות גבוהה ועיצוב מעודן של סלי שי.
צפו בעמוד זה: 55
 
לצפייה בעמודים נוספים בבלוג

שלח לחבר | הדפסה | לכתבות נוספות | חזרה למעלה
כניסה לבלוג:
| הוספת תגובה
האם אתם זקוקים לדיאטה? מחשבון BMI
משקל בק"ג:
גובה בס"מ:
לחישוב
מחשבון קלוריות

ארוחת בוקר

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר
שם המוצר
סוג יחידה
כמות
קלוריות

ארוחת ביניים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת צהריים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת ביניים

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת ערב

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

ארוחת לילה

מוצר קלוריות
סה"כ
הוספת מוצר

סה"כ קלוריות

מחשבון
פעילות גופנית
המשקל שלי :
סוג הפעילות:
רמת הפעילות:
זמן הפעילות בדקות:
Send
מחשבון
הוצאת קלוריות
הוצאת קלוריות בסיסית ליום
משקל בק"ג:
גובה בס"מ:
גיל:
סוג העבודה:
מין: זכר נקבה

כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il