הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - סיפור ההצלחה שלי
06/05/2017, מאת שרון
ההתמדה והשיטה של דיאטה און ליין הפכו אותי לאדם מאושר !
לאחר שנים של סבל מעודף משקל, תדמית אישית פגועה ובגדים במידות שאפילו '"מתאים לי" לא התאים לי, הגיעה לי ה"הארה"'.
סיפור ההצלחה שלי

אם אני מסתכלת אחורה, אני זוכרת בדיוק את הנקודה שזה קרה לי. לאחר הדיאטה האחרונה שניסיתי אשר התבססה על ירקות מבושלים ומשקאות מגעילים ובלתי נסבלים לפני כשמונה חודשים, הייתי מאוד קרובה לייאוש עד שאמרתי לעצמי שאני חייבת לתת עוד סיכוי לדיאטה שפויה שתוציא אותי ממעגל הקסמים הרע הזה שהייתי שרויה בו.

ראיתי תוכנית של 'אופרה' בטלויזיה שעסקה בדיאטות של כל מיני כוכבות ואורחים שהיא הביאה. לאחר כמה שעות התעניינתי באחת מהן והגעתי לידיעה על שחקניות מחו"ל ומה הן מוכנות לעשות בשם המראה המדהים שלהן.
גם לאחר הקריאה של המדור באתר "דיאטס", הבנתי שאני זה לא הן ולא מחכה לי איזה כוכב בסוף היום אבל גם הבנתי שכנראה הכל אפשרי. באותו מקום גם נחשפתי ל" דיאטה און ליין " שמוצעת כאן והחלטתי שאנסה אותה. היא נראתה לי מתונה ועם יחס אישי ויכולתי להתחיל אותה בלי לצאת מהבית.

לשמחתי, צדקתי.
עזרו לי למצוא מאכלים שאני אוהבת בתוך התפריט, עמדו לרשותי במענה לים שאלות שהפניתי , בכרטיס האישי שלי ראיתי בכל רגע מה מצבי וכמה מותר לי עוד לאכול, בעזרת התזכורות היום יומיות התחלתי גם לעשות הליכות בפארק שליד הבית שלוש פעמים בשבוע ולאחר כמה שבועות התחלתי לראות את השינוי. פעלתי לפי כל ההוראות של הדיאטנית בדיאטה און ליין. היא הייתה בשבילי גם ברגעים קשים כשכמעט נשברתי. מהרגע שהבנתי שאני מתחילה להוריד מידות, המוטיבציה שלי הייתה בשמיים והקילוגרמים נשרו.

היום אני מאושרת כמו שלא הייתי כבר הרבה  שנים, אנשים שהכירו אותי ולא ראו אותי בחצי שנה האחרונה אפילו לא מזהים אותי ואני קונה בגדים בכיף, מרגישה מצוין ומקבלת מחמאות מכולם.

ניסיתי המון דיאטות בחיי , אני מודה שאף פעם לא הצלחתי לרדת כל כך בקלות.

המון תודה לצוות דיאטס  בזכותכם אני אדם חדש.

שרון.

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
ד.ש
01/05/2016 3:20:00
כותרת:
תגובה:
אני בת 16 ושוקלת 80 קילו.
ניסיתי את כל סוגי הדיאטות שיש ושום דבר לא עזר לי.
עם למשהו יש רעיון איך לעזור לי אשמח מאוד.
ד.ש
01/05/2016 3:19:00
כותרת:
תגובה:
אני בת 16 ושוקלת 80 קילו.
ניסיתי את כל סוגי הדיאטות שיש ושום דבר לא עזר לי.
עם למשהו יש רעיון איך לעזור לי אשמח מאוד.
שירן
09/02/2011 13:35:00
כותרת:
תגובה:
זה ממש מעצבן שמייחצנים פה באתר סוגי דיאטה ולא נותנים באמת טיפים איך הם עשו זאת .
אילנה
22/09/2009 13:50:00
כותרת:
זה נשמע לא אמין
תגובה:
תוכלי לפרט יותר
שלומית
02/06/2009 14:43:00
כותרת:
שאלה
תגובה:
שלום,
התמונותשלך מדברות בעד עצמן, איזה יופי , לא לאהאמין. הייתי מבקשת יותר פירוט, הרי קשה להתמודד יום יום עם האכילה , עם אירועים של הילדים, מלא אוכל וטעימות בכל מקום, גם בעבודה. מה עוישם? את בעיק רמשבחת את האתר וזה נראה מכור, תסבירי במה בדיוק עזרו לך? תודה ויום טוב.
כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il