הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - גם לקטנטנים מגיע ספורט.
30/10/2007, מאת רותי ברקן
היום מודעים לכך שהכי חשוב זה ללמד ילדים לנוע יותר. אמנם ילד קטנטן , נע כל היום, אך גם אותם קטנטנים יושבים הרבה מול המרקע ואפילו ליד המחשב.
מדהים איך הקטנים בני השנה וחצי או שנתיים מצליחים לעבוד עם מקלדת המחשב. לחשוב על כך שאני ישבתי מספר ימים, עד שהצלחתי להזיז את הסמן לאן שאני רוצה ונכדי בן השנה וחצי שנתיים עושה זאת בלי בעיות.
גם לקטנטנים מגיע ספורט.

למען אותם קטנטנים שאחיהם בני השש והשבע יוכלו  , לאחר אישור החוק, ללכת לחדרי הכושר, למען אותם ילדים שיתקשו עדין לסובב את דוושות אופני הכושר, מציע ערוץ הופ! התעמלות יומית חביבה. לאחרונה החל הערוץ לשדר את התוכנית "היפ-הופ!", המעודדת את הצופים הצעירים (ולפעמים גם את הוריהם העייפים) לקום מהספה ולהתעמל במשך חמש דקות בכל פעם, קצת אחרי שבע בבוקר, מול המסך.

התרגילים מותאמים לקהל הצעיר מאוד ומשלבים הנאה והפעלה של הדמיון. אגב תרגילי גמישות וכוח, מתוודעים הפעוטות המתעמלים באווירה נינוחה ונעימה לאיברי הגוף. אולי שעת הבוקר הזו לא מתאימה להורים שרצים לעבודה, אך יבורך הערוץ על היוזמה ואולי שווה לנסות להוסיף עוד מספר פעמים ביום כדי שההורים יוכלו להנחות את הילדים הקטנים.

 

 זה כיף גדול להתעמל ביחד! רגעי איכות עם הילד בהרגשה נהדרת!. ולפעמים תהיה זו ההתעמלות היחידה שגם ההורים עושים . מכאן שדרך הילד נגיע להורים שירוויחו גם הם.

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2020 Diets.co.il