הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - הכירו את סודות החיטוב של נעמי האריס
20/11/2020, מאת איריס לקנר
השחקנית הבריטית בת ה –42 המופיעה בסרט הקולנוע "יופי נסתר",
הכירו את סודות החיטוב של נעמי האריס

היא מוכרת לצופי הקולנוע מ – 41 סרטים שונים ביניהם: סדרת "שודדי הקאריביים", שני סרטי ג'יימס בונד האחרונים כמזכירה של M ומסרטים נוספים מהשנים האחרונות כמו: "28 יום אחרי", "רישיון לגנוב", "בוגד משלנו", "ללא כפפות" ו"תלמיד מס' 1".

עד לשלב בו נבחרה להופיע בסרטי ג'יימס בונד בהם נדרשה לכושר וגמישות יוצאי דופן, הודתה האריס כי אימוני כושר לא היו קטע החביב עליה במיוחד, אך דרישות התפקיד לא הותירו הרבה ברירות.
חודשיים לפני הצילומים, היא שכרה את שירותיו של מאמן אישי שעבד איתה שעתיים ביום – חמישה ימים בשבוע. לאחר מכן, "בילתה" שלושה חודשים בצילומים שכללו אימוני ירי, ריצות למרחקים, דו קרב ונהיגה מהירה.
לאחר שסיימה צילומים אלו, נכנסה למשטר קבוע גם אם מתון יותר של כושר שכלל ספינינג, אימוני מדרגה, רכיבה על אופניים ועבודה על מכשיר החתירה.

יש לציין כי גם נתוני הפתיחה שלה טובים כאשר היא מתנשאת לגובה של 173 ס"מ ושוקלת 60 ק"ג.
אגב, שמה של השחקנית שמוצאי הוריה מטרינידד וג'מייקה, נקשר למספר בני זוג מוכרים בבירת הסרטים: אג'יפור צ'אטוול – עימו ניהלה מערכת יחסים משך 7 שנים, אורלנדו בלום – ברומן שהתפתח על סט שודדי הקאריביים ושרד כחצי שנה והקשר הנוכחי עם פיטר לגלר בשלוש השנים האחרונות.

בכל הנוגע לתזונה, האריס תמיד ידעה לשמור על עצמה מהבחינה הזו ולאכול באופן מאוזן עם מס' ארוחות קטנות ביום, שתייה מרובה של מים ופתיחת היום עם מים פושרים, לימון ושמן זית.
יחד עם זאת, כאשר רצתה לדחוק בעצמה יותר, נפלה לתוך שתי דיאטות לא מוצלחות שגרמו לה להרגיש ממש רע: האחת כללה דיאטה של אוכל נא שסיפקו לה בחילות והקאות והשנייה התבססה על גזר מבושל – שלאורך זמן מבלי תחליף גם כן לא מצאה כמועילה.

בתקופה אחרת הצהירה על עצמה שהפכה ל"מכורה לויטמינים" שאותם קיבלה בעיקר דרך אכילה מרובה של ירקות ומעט פירות.
כיום היא דואגת להזין עצמה עם מאכלים מגוונים המכילים את כל אבות המזון בצורה הגיונית ומפוזרת על פני כל שעות העירנות שלה.


 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il