הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - בראט טאקר
05/11/2019, מאת איריס לקנר
הגבר שכולן חושקות בו
מהו סוד הכושר שלו המלווה בתזונה תואמת?
בראט טאקר

בסדרה, "מאהבות", המשודרת בימים אלו ב – YES  הוא מגלם את הארי דייוויס, הגבר שכולן חושקות בו. ולא פלא: עם גוף חטוב, פנים יפות, עיניים תכולות שאפשר לטבוע לתוכן וזקן מסוקס משהו, השחקן האוסטרלי בן ה – 43 כובש את המסך!

השחקן (בוגר משחק תיאטרון במלבורן) שהוא גם זמר והיה לכוכב אמיתי ומוערך בסדרות אוסטרליות נחשבות, עבר ללוס אנג'לס כדי לקדם את הקריירה שלו וכבר ניתן לראות תוצאות: הוא הופיע כבר בחמישה סרטי קולנוע ביניהם: "ת'ור – העולם האפל", התארח בסדרות כמו: "CSI" ו"ספרטקוס" ובימים אלו הוא פשוט ממיס לבבות בקרב נשות בברלי הילס בסדרה המדוברת.

אם כן, מהו סוד הכושר שלו המלווה בתזונה תואמת?
אימון במשקולות פעמון עם דיאטה מדויקת העובדת על שני מישורים:
בודי בילדינג מצד אחד ושריפת השומנים עם אימוני כוח מצד שני.
המאמן במקרה שלו הוא מייק נייט שעבד כבר עם כוכבים גדולים בהוליווד כמו כריס המסוורת', ג'רארד באטלר ואחרים.
מכון הכושר שלו נמצא במישיגן ובעת הצורך בלבד (כמו ללקוחות מהסרטים) הוא מגיע לתקופה קצרה אליהם. האימון שלו מבוסס על כוח ומשקולות המגיעות בכל הגדלים והצורות כאשר הכוכבת העיקרית כיום היא דווקא משקולת הפעמון עימה מצליחים לשלב אינספור תרגילים משמעותיים.

נייט העביר את בראט טאקר, האוסטרלי המיופיף, מסע "כומתה" תובעני ואינטנסיבי של אימונים מפרכים 5 פעמים בשבוע – שעתיים בכל פעם לפני צילומי הסרטים בהם השתתף ואת אותו הדבר רק שעה ביום לקראת הסדרה האחרונה בה הוא משתתף (3 עונות כבר צולמו ובספטמבר הודיעו על תחילת צילומי העונה הרביעית).
האימונים כוללים שימוש בחדרי כושר ואימונים בחוץ ומרביתם משולבי משקולות בצורה כזו או אחרת.
כל אימון כלל מיקוד בשלושה חלקים שונים של הגוף: עבודה פלג גוף עליון – חזה וגב, עבודה על הזרועות ולבסוף, עבודה על הרגליים.
במקביל לאימונים, היה עליו לשמור על תפריט דיאטה עשיר בחלבונים כדי שתגבה את האימונים האינטנסיביים לגוף בעת בנייה וניפוח של השרירים ומבוססת על 4,000 קלוריות ליום שכללה, כמובן, תוספי חלבונים רבים לצד מזונות עתירי חלבון, פירות וירקות והורדה מוחלטת של כל צורה של ג'אנק פוד.


שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2020 Diets.co.il