הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - קלייב אואן
05/08/2014, מאת איריס לקנר
שחקן בשירות המילים והתמונות
השחקן הבריטי בן ה - 50 המככב בימים אלו בסרט החדש, "מילים ותמונות", לצידה של ג'ולייט בינוש הוא גבר נאה, מחוטב ושמשקיע במראה החיצוני.
קלייב אואן

לפני כל סרט בו הוא מופיע – הוא נכנס לשגרת אימונים בחדר הכושר, משקיע בחליפות יוקרה (בייחוד של ארמאני) לפרמיירות ולא מפספס הזדמנויות לבלות עם המשפחה שהקים.

הוא מוכר לנו מלהיטים כמו: "קרוב יותר", "הילדים של מחר", "עיר החטאים", "אליזבת'-תור הזהב", "משחק כפול", "אמון", "המלך ארתור" ועוד.

שגרת אימונים
בימים כהרגלם כאשר הוא נמצא בין צילומים, הוא אוהב לבלות עם משפחתו הכוללת גם ילדים קטנים בחיק הטבע. הם אוהבים לרכב יחד על אופניים וללכת לקירות טיפוס או באמת בטבע לטפס על הרים.
בבית הוא מחזיק משקולות – אותן הוא מרים פעמיים בשבוע.
כאשר הוא מתכונן לקראת סרט, נוכחותו בחדר הכושר הקבוע שלו בצפונה של לונדון היא ניכרת. לפי התפקיד ודרישותיו הוא נוהג לקחת מאמן שיכוון אותו בצורה מושלמת – החל ממשקולות, דרך עוד אימוני כוח, חתירה, ריצה, קיקבוקסינג ושחייה.
מעבר לכך הוא מאוד אוהב כדורגל ואת כל הכושר שהוא דורש ורכיבה על סוסים – מה שעזר לו עד כה במספר תפקידים.

תזונה תומכת
קלייב הוא מעריץ גדול של אוכל ספרדי לאחר שצילם סרטים בספרד והבין את איכות האוכל והיין במקום.
מלבד זאת, הוא קרניבור לא קטן התומך באכילת בשר על בסיס של לפחות 4 פעמים בשבוע, ירקות ירוקים הם חלק מתפריטו הקבוע בצירוף פחמימות מורכבות לאחר אימונים.
הוא נוהג ליטול תוספי חלבונים כאשר הוא מתאמן לקראת תפקידים הדורשים כוח וכושר מיוחדים .

לפני מספר שנים הפסיק לעשן ושמן מעט לאחר כחודשיים, ואז החל להיכנס לתלם של אימונים על שרירי הבטן והקפדה יתרה על אוכל מזין על פני ג'אנק פוד אליו התפתה פה ושם.שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2021 Diets.co.il