יורדים במשקל לכבוד השנה החדשה

26/09/2015, מאת אפרת באלס מאמנת כושר אישית

לקראת השנה החדשה כל הטיפים שיעזרו לכם לרדת במשקל

לרדת במשקל זה רק עניין של החלטה ואין כמו שנה חדשה הבאה עלינו לטובה על מנת להציב לעצמנו מטרות ויעדים חדשים.

יורדים במשקל לכבוד השנה החדשה

דיאטה היא שינוי לכל החיים. שינוי תזונתי, שינוי מחשבתי ושינוי תזוזתי. זה משנה לנו את החיים וצריך להתחייב לשינוי הזה כדי להצליח באמת. הנה כמה טיפים שיזכירו לכם איך עושים את זה:
מתחילים
תמיד יש היסוסים ותירוצים, למה לא עכשיו ולמה אני לא יכול או לא מצליח. פשוט לוקחים את עצמכם בידיים, מקבלים החלטה ופשוט מתחילים.
דיאטה היא תהליך, לא רק תוצאה
ירידה במשקל לא מתרחשת ביום. אל תשכחו שמדובר בתהליך ואם תתייחסו אל הדיאטה כאל משהו חד פעמי, תמיד תחזרו בסופו של דבר למצב ההתחלתי. דיאטה היא תהליך לחיים וברגע שמבינים את זה- מצליחים להשיג את המטרה.

לא מוותרים
בכל פעם שאתם מוותרים לעצמכם, אתם בעצם גורמים לעצמכם נזק. כדאי מאוד להתעקש על הבריאות שלכם. אם אתם רוצים להפסיק – עצרו לרגע ונסו להיזכר בסיבות שהביאו אתכם מלכתחילה להתחיל את התהליך. ברור שיהיו רגעים קשים ורגעים של משבר – הרי כפי שהזכרנו בסעיף הקודם – מדובר בתהליך.

פעילות גופנית
פעילות גופנית ללא ספק תשדרג לכם את הדיאטה ותביא אתכם למטרה הסופית מהר יותר ובצורה טובה יותר. בחרו בפעילות גופנית שאתם אוהבים ומתחברים אליה, כזו שתוכלו להתמיד בה לפחות פעמיים בשבוע והעיקר שתעשו. כל עשייה טובה יותר מאי עשייה.

עזרה, תמיכה, ייעוץ ואנשי מקצוע
לבקש עזרה אף פעם לא מעיד על נקודת חולשה, אלא להיפך:  מאמנים, דיאטנים, רופאים, חברים, היעזרו בכל אחד מאנשי המקצוע שנראה לכם שיכול לעזור לכם בדרך ולהגשים את המטרה. יש נקודות משבר רבות וכדאי שיהיה שם מישהו עם אוזן קשבת בשבילכם. סביבה תומכת תגדיל את הסיכויים שלכם להצליח ולהתמיד למרות המשברים שבדרך.

התמדה, כוח רצון ומוטיבציה
דיאטה היא תהליך רצוף באתגרים ומשברים. חשוב לא להישבר בדרך ולהתמיד בתהליך. קל מאוד להישבר, אבל זו לא המטרה. אם כבר התחלתם אל תוותרו לעצמכם.
כוח רצון ומוטיבציה הן שתי תכונות שחשוב שתאמצו לכם, כי אין משהו שאי אפשר להשיג אם מחליטים ורוצים את זה וזה נכון לא רק לדיאטה.

הצבת יעדים ומטרות
הציבו לעצמכם יעדים קטנים ותתקדמו בהתאם. אל תציבו לעצמכם יעד לא ריאלי, כזה שיגרום לכם מראש להרים ידיים ויהיה מועד מראש לכישלון.

הכול מתחיל בראש
הרצון לאכול וגם הרצון לרזות. כל שינוי פיזי מתחיל בראש. שינוי החשיבה, שינוי הגישה, זה מה שנותן לנו את היכולת לעשות, להשיג ולהתמיד.