ניתוחים פלסטיים לאחר דיאטה

24/01/2012, מאתניתוחים פלסטיים לאחר דיאטה יכולים להסיר את העור העודף, לעזור לנו להרגיש טוב כמו שתמיד רצינו ולשפר את הביטחון העצמי על ידי שיפור המראה החיצוני.

ניתוחים פלסטיים לאחר דיאטה

אנשים רבים מנסים להילחם בבעיות משקל או בניסיון להיראות טוב כפי שהיו רוצים. קיימים סוגים שונים של דיאטות ושיטות להרזיה. מאמץ והתמדה יכולים להביא להרזיה ולעיתים גם להורדה דרסטית במשקל. הרזייה משמעותית וכמוה גם היריון הם מקרים בהם הגוף לא יודע כיצד להתמודד עם השינוי הגדול שהתרחש במשקלו, ובאזורים בהם הייתה הצטברות שומן גדולה מצטבר בדרך כלל עור עודף ורפוי. ניתוחים פלסטיים לאחר דיאטה יכולים להסיר את העור העודף, לעזור לנו להרגיש טוב כמו שתמיד רצינו ולשפר את הביטחון העצמי על ידי שיפור המראה החיצוני.


סוגי ניתוחים פלסטיים לאחר דיאטה
עודפי עור ותתי עור מדולדל נוצרים בעיקר באזורי הבטן התחתונה, הצוואר, הידיים והאגן. לכל אחד מהאזורים הללו יש ניתוחים פלסטיים לאחר דיאטה שיכולים להביא לעיצוב וחיטוב של הגוף, אזורים שספורט ופעילות גופנית אינטנסיבית לא הצליחו לחטב ולעצב. בין הניתוחים הפלסטיים שעורכים לאחר דיאטה ישנם: ניתוחים למתיחת הבטן, ניתוח למתיחת זרועות, ניתוח למתיחת הפנים, ניתוח להגדלה והרמת החזה ועוד. חלק מאותם ניתוחים כגון ניתוח למתיחת זרועות היו כרוכים בעבר בהשארת צלקת גדולה, לכן אנשים רבים ויתרו עליהם מלכתחילה. כיום, ניתוחים פלסטיים לאחר דיאטה השתכללו ומשלבים אותם עם שאיבת שומן על מנת להשיג תוצאות אסטטיות וחלקות מצלקות. כל הניתוחים נעשים כמובן בהתאמה למבנה הגוף של המנותח, למצבו האישי וכמובן להעדפתו האישית. רוב רובם של הניתוחים הפלסטיים נעשים בהרדמה מלאה אך ישנם גם כמה ניתוחים הנעשים בהרדמה מקומית כגון סוגים שונים של ניתוח למתיחת פנים.
הסיכונים בניתוחים פלסטיים לאחר הרזייה
בניתוחים פלסטיים לאחר הרזייה עלולים להיות סיבוכים וסיכונים כמו בכל ניתוח כירורגי אחר שמתבצע. הם עלולים להתרחש במהלך הניתוח עצמו אך גם במהלך שלב ההחלמה מהניתוח. מלבד סיכונים וסיבוכים פיזיים ישנם גם סיכונים בביצוע ותוצאותיהם של ניתוחים פלסטיים. כיוון שבכל ניתוח עלולים להיות איזשהם כשלים, כל הרופאים, גם המומחים ביותר שביניהם, מחויבים להחתים את המנותחים על מסמכי התחייבות והסכמה שהם מודעים לסיכונים של הניתוח הן במהלכו והן בתקופת ההחלמה ולעובדה כי עלולים להופיע סיבוכים כלשהם.


בחירת מנתחים פלסטיים
חשוב והכרחי לבדוק תמיד שהרופא המנתח הוא אכן רופא מומחה, בעל רישיון ממשרד הבריאות והוא רשאי לעסוק בתחום הרפואה בכלל ובניתוחים מהסוג של ניתוחים פלסטיים בפרט. כמו כן, מומלץ לבדוק כי הרופא המנתח חבר באיגוד הכירורגים הפלסטיים וכי שמו מוכר להם. חשוב לבצע פגישת ייעוץ עם כירורג פלסטי מומחה, לקבלת חוות דעת רפואית, לקבלת הסבר מפורט על מהלך הניתוח ועל הכרוך בתהליך ההחלמה ממנו. בנוסף, בפגישת הייעוץ מתבצעת התאמתו של סוג הניתוח ותוצאותיו הרצויות להעדפות האישיות של המנותח, שהן בעלות משמעות וחשיבות רבה לכל ההליך הזה שכן הניתוחים הפלסטיים נעשים לרוב מרצונם האישי של המנותחים, ומטרתם שיפור מראם החיצוני.
בניתוחים פלסטיים חשוב לבדוק ולקבל המלצות בנוגע לסוג הניתוח וההליכים הכרוכים בו כיוון שקיימים כמה סוגים שונים של ניתוחים, היכולים להתבצע במספר טכניקות שונות. כמובן שנדרשים מהאדם המעוניין בניתוח סבלנות רבה ונכונות לעבור את ההליך הניתוחי. ניתוחים פלסטיים לאחר דיאטה הם בחלקם ניתוחים מורכבים שדורשים רצון גדול על מנת שנוכל להרגיש כמו שבאמת תמיד רצינו. ניתוחים כאלו יש לעבור במרפאות מוכרות ומומלצות, לאחר שכל הפרטים הרלוונטיים נבדקו ואומתו. חשוב לסמוך על הרופא ולקבל תשובות על כל השאלות העולות בראשנו בכל הנוגע לניתוחים פלסטיים.