הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
הוסף תגובה לחצו לדיאטה עכשיו
חיפוש בפורומים
חפש
מחבר
הודעה
20/10/2012 15:02:00
גולי
אומגה 3
מהן ההמלצות? האם לקחת?שמעתי לאחרונה שלא מומלץץ....
21/10/2012 10:09:00
הנהלת הפורום
(יעל מנור - נטורפתית)
אומגה 3
שלום רב יתרונות אומגה 3 : שמירה על בריאות הלב וכלי הדם , הפחתת רמות גבוהות של כולסטרול וטריגליצרידים, טיפול במצבי דלקת ומניעת התהוותם, טיפול בדיכאון, בשינויים במצב הרוח ובחרדה , הקלה בתסמונת קדם-וסתית וכאבי מחזור , שמירה על בריאות העור ומניעת בעיות עור, טיפול בהפרעות קשב והיפראקטיביות. אני בהחלט ממליצה להשתמש מה גם אני בעצמי נוטלת אומגה 3 על בסיס קבוע לפי כשנה היתה טענה שאומגה 3 מכילה כספית ומתכות כבדות שמועה זו גרמה לאנשים להסתייג מהמוצר .לפני כחודש הוכח כי מוצרי אומגה 3(של החברות המובילות-סולגאר היתה בינהם) לא מכילים חומרים רעילים כגון כספית, PCB ומתכות כבדות.ולכן בלב שלם ממליצה להשתמש בו. תרומת התוסף גדולה מאד לגוף. לגבי מינון – צריך להתחשב בתרופות אם קיימות ובמצב הבריאותי . המינון המומלץ לאנשים בריאים שלא משתמשים במדללי דם הוא:גרם 1 ביום המוצר המומלץ הוא אומגה 950 של סולגאר כמוסה 1 ביום עם המזון בברכה קריסטינה יעקובלב נטורופתית
22/10/2012 11:41:00
Gramse
לקיחת תוסף תזונה אומגה 3
היי גולי, חשוב לזכור כי אומגה 3 עוזר למניעת מחלות לב וכלי הדם, הורדת רמות טריגליצרידים בדם, תמיכה לטיפולים ביתר לחץ דם, מניעת הפרעות קצב לב, מניעת דלקות במפרקים, מניעת זיהומים דלקתיים של המעי, מניעת מיגרנות, האטת התפתחותן של מחלות כגון אלצהיימר ודמנציה ועידוד התפתחותן של מערכת העצבים והראייה אצל עוברים, תינוקות וילדים. מקווים שעזרנו, צוות Gramse
23/10/2012 15:27:00
elninyo
זרעי צ'ייה
אני אכן לוקחת אומגה 3 של סולגאר, כמוסה ביום של 950. האם כדאי להוסיף למזוני כם שתי כפות צ'ייה כל יום, או שזה יותר מדי, או מיותר, או מסוכן? תודה:)
24/10/2012 12:59:00
הנהלת הפורום
(יעל מנור - נטורפתית)
צי'ה תשובה
שלום רב לגרעיני צ'יה תרומות רבות לבריאות הכללית חוץ מאומגה 3 הם עשירים בחלבונים ויטמינים ומינרלים .מחזקים את כל פעולות הגוף. כף של גרעיני ציה מכילה כ - 2 גרם אומגה 3. אני ממליצה לצרוך כך 1 של ציה +אומגה 950 כמוסה-1 ביום, כך את תהני מיתרונות של שניהם. זה לא מסוכן ואף מומלץ.במידה ויש לך תרופה בשם קומדין מומלץ להגביל שימוש של אומגה 3 לגרם 1 ביום כיוון שאומגה 3 מדלל דם עדין. בברכה קריסטינה יעקובלב נטורופתית
03/01/2017 09:48:00
יונה123
זרעי צ'יה
ראיתי שהזכרת כאן זרעי צ'יה הם מעולה לתזונה! אין כזה דבר יותר מדיי ייתכן שתוכל להפחית בתוספי התזונה כי הייתרונות של זרעי הצ'יה כה רבים
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il