הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
הוסף תגובה לחצו לדיאטה עכשיו
חיפוש בפורומים
חפש
מחבר
הודעה
04/10/2012 17:19:00
SIMCA
שאלה בעיניין קומפלקס B....
שלום רב... כידוע לי בדרך כלל חסר לי B 12 לא אכלנית של בשר.. אסמטית ילדות ומאוזנת..בתופה האחרונה קוצר נשימה. מרגישה תמיד עייפות,חוסר אנרגיה... עצבים, מתח...ולפעמים כאבים בשרירים... האם פורמולה זו תתאים לבעיות הנ''ל... לפי מה שקראתי.. ואם כן איזה חברה מומלץ וכדאי... תודה רבה...
10/10/2012 13:03:00
הנהלת הפורום
(יעל מנור - נטורפתית)
ויטמיני B קומפלקס
שלום רב תפקידיו של קומפלקס ויטמיני B הם רבים ותרומתם לגוף גדולה. אלה הם תפקידיו: תמיכה במצבי מתח נפשי, דיכאון וחולשה. שיפור תהליכי ריכוז, למידה וזיכרון. שמירה על בריאות העור. מניעת נשירת שיער ושמירה על מראהו הבריא. טיפול בנדודי שינה. טיפול בהפרעות הקשורות לחוסר איזון הורמונלי. שמירה על בריאות מערכת הלב וכלי הדם. כמו כן הם אחראים לייצור האנרגיה בגוף ולמטבוליזם של שומנים, פחמימות וחלבונים. משפחה זו חשובה לחלוקה תקינה של התאים ולהתחדשותם ומשפרת את פעילות מערכת העיכול. לשאלתך- אכן הויטמינים מומלצים עבור הסיבות שציינת ,הם בהחלט יכולים לעזור בחיזוק כללי ובהעלאת רמות אנרגיה ויצור תאי דם אדומים,כמו כן הם מהווים חיזוק ותמיכה מצויינת למערכת העצבים. אני ממליצה 50 B קומפלקס של סולגאר 1 ביום אחרי המזון . בברכה קריסטינה יעקובלב נטורופתית
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il