הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
הוסף תגובה לחצו לדיאטה עכשיו
חיפוש בפורומים
חפש
מחבר
הודעה
22/07/2012 07:20:00
roni007
כמוסות אצה כחולה ירוקה
שלום רב, אני בת 25 ונמצאת בתהליך הרזיה אני לוקחת כל יום כדורי מולטי ויטמין וB12 כדי למלא את המאגרים בעקבות אי ספיגה מלאה בגלל שאני לא אוכלת בשר ופחממות בכלל חוץ מלחם קל ותפו"א מבושל אני אוכלת בעיקר טופו ירקות מעט גבינות ומשתדלת לשלב כמה שיותר חלבונים בארוחה שאלתי היא לגבי כמוסות אצה כחולה ירוקה במים מתוקים (ללא יוד), קראתי קצת לגבי הכמוסות והבנתי שהן מכילות המון חלבון טהור וB12 עוזרות למערכת העיקול ושיפור באנרגיה ובקשב וריכוז (גם את הבעיה הזאת יש לי מטופלת ב ריטלין) האם כדי לי לנסות את הכמוסות?
22/07/2012 09:22:00
הנהלת הפורום
(יעל מנור - נטורפתית)
כמוסות אצה כחולה ירוקה
שלום רב רוני כמה מילים לגבי אצה כחולה ירוקה : אצות אגמי מים מתוקים מהוות מקור תזונתי שלם, טבעי וטהור. האצות מכילות רכיבי תזונה רבים שחיוניים לשמירה על הבריאות; לחיזוק מערכת החיסון, לטיהור מערכת העיכול ולשיפור תפקודים מנטאליים. האצות הן צמחי מרפא עשירים בחלבון איכותי, חומצות חיוניות, ויטמינים ומינרלים ובעלי תכולה גבוהה של הפיגמנט כלורופיל שמשפר תהליכי ניקוי הגוף מרעלים. תפקידים נוספים של האצות:שיפור החשיבה והזכרון,עיכוב תהליכי הזדקנות,זירוז ריפוי פצעים. אני ממליצה לך בחום להשתמש במוצר כיוון שהמוצר הוא מזון על ,הוא יכול לתרום לבריאות הכללית,ואף לתת תמיכה לתהליך ההרזיה כיוון שהוא מטהר את הדם ומערכת העיכול, ובנוסף משלים את החסרים ובכך מסייע לחילוף חומרים תקין.המוצר בהחלט יכול לעזור לקשב וריכוז ולמלא את החסרים מבחינת חומצות אמינו חיוניות ושאר הנוטריינטים. אני ממליצה לך את המוצר של חברת סופהרב - 2 ביום אחרי המזון. דבר נוסף:אם יש לך בעיות ספיגה אני ממליצה בחום לקחת פרוביוטיקה. המוצר משפר את תהליכי העיכול והספיגה ובדרך זו גם תורם לתהליך ההרזיה. אני ממליצה לך ביו פימייל של חברת סופהרב - 1 ביום . בברכה ובהצלחה קריסטינה יעקובלב נטורופתית
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il