שם משתמש:
סיסמא:
משתמש חדש | שכחת סיסמא?

חיפוש באתר

האם אתם זקוקים לדיאטה? BMI
משקל בק"ג:
גובה בס"מ:
הוסף תגובה
לחצו לדיאטה עכשיו
חיפוש בפורומים
חפש
מחבר
הודעה
11/09/2008 15:05:00
shira (:
דלורית/מרק עוף
סיגל שלום, הדיאטנית שלי כתבה לי בתפריט לאכול ירקות חיים חופשי, לשאלה שלי: בצהריים בדרך כלל אני מחממת בסיר 2 קציצות עם חצי כף מרק עוף ומכניסה לשם בדרך כלל בצל וקישואים, אתמול אמא שלי הביאה לי דלורית ואמרתי שאני יבשל אותה לארוחת צהריים אכלתי מזה הרבה וזה היה ניראה לי כמו בטטה אז רציתי לשאול אם דלורית זה נחשב ירק? או פחממה? ואפשר לאכול מימנה הרבה או שזה משמין? ושאלה שניה: לגבי מרק עוף זה בסדר שאני שמה חצי כף מרק עוף? או שזה לא בריא לדיאטה? תודה, שירה.
13/09/2008 19:20:00
הנהלת הפורום
(סיגל אלפסה-דיאטנית קלינית)
מרק עוף
שירה שלום , לגבי הדלורית את בהחלט יכולה להכניס אותה למרק אבל לא לאכול מימנה הרבה מכיוון שיש בה תכולה של פחמימות לא מבוטלת , חתיכה בהחלט אפשרית ! לגבי אבקת מרק עוף - אם את שמה 1/2 כף לסיר שלם למס' מנות אין בעיה , נכון שמכיל שומן ומלחים- שאנחנו רוצים לצמצם בדיאטה , אבל הכמות היחסית שאצלך במנה האישית אינה גבוהה , לכן יכולה להוסיף לתיבול ,בהצלחה, סיגל
13/09/2008 22:30:00
shira (:
היי סיגל
הפתעת אותי לגבי הדלורית, חשבתי שזה ירק ולא ידעתי שיש בזה פחממה ואני אוכלת המון מימנה! איזה ירקות את ממליצה לי לבשל? שלא משמינים? קישואים וסלק זה בסדר? ולגבי אבקת מרק עוף ראיתי בטבלה של הקלוריות שאין שומנים באבקת מרק עוף.. וגם אין הרבה קלוריות (9 קלוריות) מה את ממליצה לי סיגל? תודה רבה, ושבוע טוב.
15/09/2008 23:12:00
הנהלת הפורום
(סיגל אלפסה-דיאטנית קלינית)
ירקות
לגבי סלק- גם לא להרבות - מכיל הרבה פחמימות- יכולה לאכול - קישואים , חצילים, כרוב כרובית , ברוקולי , שעועית ירוקה וצהובה , גזר, דלעת , לגבי מרק עוף כניראה לקחת דיאט או מרק 10 כמו שקוראים לו וזה בסדר גמור . סיגל

צור קשר | הפוך לדף הביתהפוך לדף הבית | תזונה נכונה | דיאטה און ליין | כושר גופני | מחשבונים | נוער | חנות | אודותינו | תקנון ותנאי שימוש | פרסם אצלנו
דיאטנית | מחשבון BMI | מחשבון קלוריות | מחשבון פעילות גופנית | פורום דיאטה | קלוריות | תפריט דיאטה
תפריט דיאטה 1200 קלוריות | תפריט דיאטה 1500 קלוריות | תפריט דיאטה 1800 קלוריות | תפריט דיאטה לנוער
בניית אתרים | קידום אתרים | דרושים | מדיתג | צמיד זיהוי רפואי | אימון אישי | קניונים | מבצעים | דרושים | קורות חיים | חיפוש עבודה
כל הזכויות שמורות ©2007-2014 Diets.co.il