הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - טראג'י פי הנסון כוכבת מיוחדת וסקסית
24/08/2017, מאת איריס לקנר
הנסון שצעדה בגאון על השטיח האדום בטקס האוסקר האחרון בשמלה נהדרת ונראתה מיליון דולר,
היא מככבת בימים אלו בסרט החשוב, "מאחורי המספרים", בסדרה המצליחה: "אימפריה", הייתה כבר מועמדת לאוסקר על תפקידה בסרט: "סיפורו המופלא של בנג'מין באטן", ובונה את הקריירה שלה בצורה הדרגתית וחכמה.
טראג'י פי הנסון כוכבת מיוחדת וסקסית

כמי שהופכת בשנתיים האחרונות לאחד השמות החמים בתעשייה, כולם מתעניינים כיצד הכוכבת בת ה – 46 מצליחה לשמור על גזרה כה חטובה ולהעניק הופעות בלתי נשכחות מבחינת המראה הן על המסכים – הגדול והקטן – והן על השטיחים האדומים.

מאמן הכושר שלה, מייק טי. הצהיר לאחרונה על טראג'י כ"מתאמנת המושלמת" ונתן אותה כדוגמה ומופת למישהי שסוד ההצלחה שלה טמון במשמעת העצמית אותה היא מיישמת בחדר הכושר. היא נהנית מאתגרים ועובדת קשה על מנת להציג את התוצאות שהיא רוצה. המאמן הפרטי שלה נפעם ממנה בכל פעם מחדש שה"מומחיות" שלה היא בלהצליח דווקא בתרגילים הנראים הכי קשים, על תקן משימה בלתי אפשרית והיא בכל זאת מצליחה גם בהם.
בימים כהרגלם מתאמנת הכוכבת שבעה ימים בשבוע וכאשר היא נמצאת בצילומים, המינון יורד לחמש פעמים בשבוע באימונים הנמשכים קרוב לשעתיים. ההעדפות של טראג'י הן ברורות: אימוני כוח ואימונים אירוביים. היא מקפידה על קצב מואץ על ההליכון, כפיפות בטן, גב וידיים ושלל תרגילים המחטבים את... העכוז והגב. לאחר מכן, היא פונה לקבוצת תרגילים נוספת העובדת על חיטוב שרירי הרגליים.
על מנת להפוך את האימונים הרבים והמפרכים למהנים, היא דואגת למוסיקה קצבית ברקע או סרטים שהיא אוהבת על המסכים במכון.

בכל המתייחס לתזונה, יש לכוכבת העדפה ברורה לאוכל נא, נקי ומבושל כגון: גזר, ברוקולי וכרובית מאודים, למשל. היא צורכת גם עוף, דגים ואורז חום כדי לדאוג לצריכה נכונה של חלבונים ופחמימות מלאות.
ויש לה ממש מסורת משלה בכל המתייחס להשתתפות בטקסים: ראשית היא מראה למאמן שלה את השמלה אותה היא מתכוונת ללבוש, לאחר מדידה, הם רואים יחד אילו חלקי גוף היא חושפת הכי הרבה ועליהם מתמקדים באימון כדי לחטב במקומות הנכונים. בנוסף, היא תומכת בתהליך זה בתזונה מיטבית ואף מנהיגה לעצמה צום בין אימונים בסמיכות לאירוע כדי לגרות את חילוף החומרים לפעול ביתר שאת.

 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il