הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - ארמנד אסנטה לוקינג גוד !
03/08/2017, מאת
השחקן בן ה – 68 מצליח לשמור על גזרה טובה, מראה צעיר מגילו ומתלבש באופן מחמיא.
ארמנד אסנטה לוקינג גוד !

את השחקן האמריקני המוכר והטוב פגשתי בפסטיבל קולנוע בינלאומי באירופה, עת הגיע לבכורת סרט חדש בכיכובו, "THE WANDERES" , והקהל שקיבל אותו באהבה רבה נפעם ממראהו.
מי שכיכב בסרטים כמו: "סמטת גן עדן" של סטאלון, "טוראית בנג'מין", "שלך בבגידה", "1492: מעבר לאופק", "נפוליאון וג'וזפין – סיפור אהבה", "הופה", "סטריפטיז", "אמריקן גנגסטר" ורבים אחרים – מקפיד לשמור על עצמו בשביל תפקידים אבל לא רק.
ב-1997 זכה בפרס האמי לשחקן הטוב ביותר בתפקיד ראשי, על הופעתו בתור ג'ון גוט, ראש משפחת הפשע גמבינו בסרט בשם זה והיה מועמד 4 פעמים נוספות לפרס גלובוס הזהב.

כושר ומראה שרירי במיוחד נדרש מאסנטה לא פעם בתפקידים מסרטים כמו: "השופט דראד", "אודיסאה", "בליזר הקאג'ון" ו"ממבו קינג"  וכאשר היה צריך לעבוד על כך, היה נכנס משך חודשים לאימונים קדחתניים של משקולות, ריצה באוויר הפתוח ועל ההליכון כדי להגביר את הסיבולת לב-ריאה וגם מגוון עם שחייה.

בימים כהרגלם, הוא פוקד את חדר הכושר הפרטי שלו ארבע פעמים בשבוע או נעזר במאמן ("כדי שלא יהיה משעמם...") למטרות מדויקות ולחברה.
הוא אוהב לתרגל גם יוגה ובעבר דווח על השתתפות שלו בפרק זמן מסוים בשיעורי פילאטיס. הייתה תקופה שהים משך אותו ואז השקיע זמן ולא מעט כוח פיזי בכל הנוגע לחתירה, השטת יאכטות ואפילו מעט גלישה. אחד הדברים אותם הוא מוצא כמרגיע הוא קריאת ספרים שלאחריה הוא יוצא לריצה (ג'וגינג) בקרבת מקום.

מבחינת תזונה, מקפיד השחקן על צריכה של הרבה מאוד ירקות, פסטות מקמח מלא, בשר על הגריל, שתייה של יין אדום ולבן – בהתאמה לתפריט המדובר באותו הרגע ומנסה להימנע ככל האפשר מג'אנק פוד.
הוא אמנם מעשן סיגרים אך הצהיר על עצמו כמי שעושה מידי פעם "ימי ניקוי"  באמצעות מיצים סחוטים ומומלצים על ידי שתי בנותיו היפות.

גם בזמן שהותו בפסטיבל ביקש להשתמש בשירותי חדר הכושר במלון לפחות פעם אחת וטרח ליידע את המארגנים ששעות שינה (לפחות 6) חשובות לו מאוד.
כל הכבוד !

 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il