הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - אודיה רש השם הישראלי החם הבא בהוליווד
02/08/2017, מאת איריס לקנר
היא נחשבת לאחת משתי הישראליות ששמן מהדהד חזק בבירת הכוכבים. הראשונה והמפורסמת ביותר כיום היא גל גדות, כמובן.
אודיה רש השם הישראלי החם הבא בהוליווד

היא נולדה בחיפה לפני 20 שנה לאבא ממוצא פולני-גרמני ולאימא שהיגרה מרוסיה, היא בת יחידה בין 6 בנים במשפחה, הוריה היגרו לארה"ב כשהייתה בת 9 בלבד בעקבות עבודתו של האב ומאז היא שם, פורחת, ומככבת.

 ברקורד של הודיה (במקור: הודיה רושינק) ניתן למנות עבודות דוגמנות כבר מגיל 10 לחברות אופנה בינלאומיות, כמו: "גאפ", "ראלף לורן", "גס", "קואץ'" ו"טומי הילפינגר" , פרסומות בטלויזיה וצילומים לא מעטים לחברות כרטיסי ברכה לחגים בארה"ב.
בטלויזיה – נרשמות לה הופעות אורח בסדרות "חוק וסדר" ו"תרגיע", תפקיד מרכזי בסרט של דיסני, הופעות קולנועיות בסרטים עתירי כוכבים כמו: "המעניק" (תפקיד נשי ראשי שפרסם אותה בגדול), "צמרמורת", "להחזיק בדפוסים", "הבוגרים", "ליידי בירד", "ספינינג מן" ובימים אלו מופיעה לצידו של סם וורת'ינגטון במותחן האקשן, "טרף קל". חתיכת הספק לצעירה המוכשרת !!!

יש הרושמים לה דמיון לשחקנית יהודייה אחרת בהוליווד שכולם כבר מכירים : מילה קוניס, אך מסתדרת נהדר בלי השוואות שכאלו.


בראיונות שהספיקה כבר להעניק לתקשורת הצהירה על אהבתה הגדולה לשוקולד ולשחייה אך בשביל התפקידים שעשתה, נדרשה כבר להיכנס למשטרים מוקפדים יותר על אף שהמראה הכללי שלה מחמיא מאוד.
היא מנסה למצוא את האיזון בין כמות מספקת של כושר לתזונה ואורח חיים בריא ומודעת לעובדה ששם המשחק הוא התמדה !
ארוחות בוקר בריאות ומלאות המכילות דגנים מלאים או שיבולת שועל בתוספת פירות או ירקות, שייקים ירוקים פעמיים בשבוע (מהם היא לא באמת נלהבת), פירות במום ממתקים, שילוב של חלבונים לארוחות הצהריים והערב וניסיון להמעיט בצריכת אלכוהול גם כשיוצאים למסיבות החמות ביותר בעיר.


לפעמים נדרש גם מאמץ מסוג אחר, כמו: דיאטת 12 השבועות המיועדת בעיקר לתמוך בכושר נלווה, אך בגדול אודיה אכן יודעת להתמודד ובעיקר להודות.
מבחינת כושר, היא כבר הספיקה ללמוד אלמנטים של אומנויות לחימה, תרגול על מכשירי חתירה, אימוני כוח עם משקולות, לתרגל ספינינג ואפילו קיקבוקסינג.

 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il