הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - הכירו את קוקו קניג
18/07/2017, מאת איריס לקנר
היא התגלית החדשה של יאנוש אדלני, בימאי הסרט הנהדר "המטפלת", המוקרן בימים אלו בבתי הקולנוע ולא מכבר ביקרה בארץ לקדמו.
הכירו את קוקו קניג

קוקו (במקור הלנה) היא בת 21 בלבד, ילידת וינה ממוצא אוסטרו-הונגרי המגלמת בדרמה המרגשת את הדמות הנשית הראשית:  בחורה צעירה החולמת להיות שחקנית ומגיעה לטפל בשחקן מזדקן כאשר בין השניים נרקמת אט, אט ידידות  מעניינת. מאז גילה אותה אדלני, היא הספיקה לשחק גם בסרט: "אמונת המתנקש" ובדרמה הטלויזיונית, "השודד", לשחק בתיאטרון ולנחות בניו יורק כדי להגביר את זיקתה למשחק אך גם לרכוש השכלה גבוהה נוספת (הסטוריה ומדעי המדינה).
הכוכבת הצעירה אומנם מתהדרת בגזרה ברבורית אך גם עושה דבר או שניים כדי לתחזק ולשמור על הגנים הטובים האלה.


אם היא צריכה לבחור פעילות גופנית, הרי זה ברור כי היא תבחר בריקודי היפ הופ, אך מאחר ואימוני כושר לא יכולים להתבסס על הריקוד לבדו, היא מקפידה לעשות גם ג'וגינג, לבלות על קירות טיפוס או ללכת על הדבר האמיתי בטבע, קרי: טיפוס הרים או לרכב על אופניים.
עם נתונים טבעיים של גובה 170 ס"מ ומשקל של 50 ק"ג ובהתייחס לגילה, היא עדיין לא בשלב של לקיחת מאמן כושר צמוד או שטרם נדרשה ממפיק כזה או אחר לעשות כן, אז היא שמחה בחלקה שאכן יכולה ליהנות מפעילויות אשר בעיקר נתונות לבחירתה.
היא חובבת אופנת גוצ'י מוצהרת ובכל הזדמנות שהייתה לה עד כה בבכורות הסרטים השונות, דיגמנה את המותג בצורה היכולה לעודד את בית האופנה לחשוב עליה כפרזנטורית ברצינות גדולה יותר...


בכל המתייחס לדיאטה, היא עוקבת בקפידה אחר בלוגרית אוכל בריטית בשם אלה המציעה ספרי בישול להזדמנויות שונות המונחים על ידי עקרונות בריאים, כמו: צמחונות, מאכלים קלים לבילוי עם חברים, מניעה ממזונות מעובדים ושימוש במרכיבים טבעיים עם ערך גליקמי נמוך.
כל זאת כאשר היא אינה נהנית ממאכלים כמו שאימה ההונגריה הורגלה להכין בבית המבוססים גם על עקרונות אחרים וכוללים גם בשר, מתוקים ("אין כמו השטורדל הוינאי, בכל זאת", אמרה בחיוך שובב במהלך ראיון וזה כבר מצד האבא האוסטרי) ותבשילים קצת יותר כבדים.

 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il