הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - קבלו את טום הולנד כספיידרמן החדש !
16/07/2017, מאת איריס לקנר
טום הולנד הוא רק בן 21 ומוכר בעולם כשחק תיאטרון וקולנוע וכרקדן בריטי.
קבלו את טום הולנד כספיידרמן החדש !

ומהיכן אתם אמורים להכיר אותו? מתפקידו במחזמר, "בילי אליוט", מהטלויזיה הוא מוכר לצופים גם מהסדרה: "וולף היל" ומהשתתפותו בסרטים: "הבלתי אפשרי" – עליו כבר זכה בפרס האמפייר לשחקן המבטיח, "לוק", "בלב הים" שפרסם אותו קולנועית, מ"העיר האבודה Z" שיצא השנה לבתי הקולנוע ו... הכינו את התופים: מתפקידו כאיש העכביש הטרי, הלא הוא : ספיידרמן שהספיק להופיע עד כה ב"קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" ובימים אלו ממש בלהיט הקיץ, "ספיידרמן: השיבה הביתה".
אם כן, מה היה צריך לעשות טום כדי להתכונן פיזית לגופו הנערי והשרירי של ספיידרמן כאשר נתוני הפתיחה שלו הם : גובה – 173 ס"מ ומשקל 64 ק"ג ?

נתחיל עם התזונה –
על אף שנתוני גופו הטבעיים עובדים לטובתו, הוא מודע לעובדה כי הוא צריך להקפיד מאוד על הדיאטה שלו. הוא מנסה להימנע במידת האפשר מג'אנק פוד ומשקאות אלכוהוליים. מה שהוא כן אוכל מידי יום הם מזונות עשירים בחלבון, קמח מלא ושומנים בריאים.

בכל הנוגע לכושר, הוא התאמן כחמישה ימים בשבוע : 3 ימים הוקדשו למשקולות וכוח ויומיים הוקדשו לאירובי ומתיחות.
שגרת אימונים שלו יכלה להתחיל בשלושה תרגילי חימום בסטים של בין 15 ל – 20 פעמים ואז, עשרה תרגילים שונים העובדים כל חלקי הגוף.
ולפעמים הוא יכול להיות זה שבוחר. למשל: שעתיים של פעילות אירובית הכוללת אגרוף והתעמלות או 30 דקות אינטנסיביות של אימון היט על האופניים או ההליכון.
עוד שיטת אימון בה דוגל הולנד הצעיר היא: EMS כלומר ראשי תיבות של גירוי שרירי אלקטרוני שבאמצעים חדישים ומתקדמים, יכול להפוך אימון קלאסי של שעתיים ל – 20 דקות ממצות ומאמצות ביותר. רק שלא תטעו: הולנד לא ממיר שיטה מהירה זו באימונים אחרים שפורטו מעלה כי אם מוסיף את סוג האימון הזה לאחרים.


כאשר נשאל בראיונות שונים מהי ההרגשה באימוני הספיד הללו, הוא הודה שהמדובר ב – 20 דקות מהגיהנום בהינתן העובדה כי עוטים סוג של חליפה המחוברת לאינספור אלקטרודות ואלו מופעלות על כל קבוצות השרירים בגוף כאשר הן עובדות על שריר בכיווץ של 80 פעם בשנייה !
בכל מקרה, טום הולנד מודע לכך שכמו בכל סוג של אימון, דרושה סבלנות והתמדה ואף שיטה חדישה וטכנולוגית לא תחליף אצלי באופן מוחלט את האימונים הקלאסיים.


 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il