הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - הכירו את קאיה סקודלאריו
14/06/2017, מאת איריס לקנר
השחקנית הבריטית בעלת השורשים הפורטוגזים (ומכאן שם משפחתה) בת ה – 25 היא התגלית החדשה בסרט החמישי בסדרת "שודדי הקאריביים".
הכירו את קאיה סקודלאריו

ללהיט הקולנועי הזה היא מגיעה לאחר שכבר צברה ניסיון וכיכבה כ'אפי סטונם' בסדרה, "סקינס", כתרזה מסדרת סרטי "הרץ במבוך", ובשלל תפקידים נוספים בסרטים כמו: "ירח", "התנגשות הטיטאנים", "אנקת גבהים", "עכשיו זה טוב", "פרסי ג'קסון" ועוד.

לאחר 3 מערכות יחסים עם שחקנים שלצידם שיחקה, הספיקה כבר להתחתן (גם כן עם שחקן), ללדת ולהמשיך לעבוד במרץ והיא נראית, איך לומר... מיליון דולר.

אם כן, מהם סודותיה מלבד נתוני מפתח טובים ומשקל גוף הנמוך בכ – 20 מגובהה?
הגנטיקה, חילוף החומרים המהיר וגילה הצעיר אכן משחקים כאן תפקיד חשוב מאוד אך בשנה האחרונה היא החלה להבין שמה שעובד לה עכשיו טוב בזכות הגיל, ישתנה בדרך הטבע מגיל 30 והלאה ועל כן, היא צריכה להתכונן לכך מבחינת סגנון חיים יותר מודע.
אם עד לא מכבר היא השוויצה שכושר "זה לא הקטע שלה" ושהיא נהנית לאכול כל מה שהיא רוצה, כיום היא עוברת לפאזה יותר מודעת ומתחילה לצרוך יותר בשר (עוף בעיקר) בשביל החלבונים ומיצים שונים לניקוי הגוף.
מומחים וחברים כבר ייעצו והסבירו לקאיה שמבחינת כושר, לוקח לגוף בערך 60 יום להתחיל להסתגל לעבודה פיזית קבועה וכזו המביאה גם תוצאות.
ההמלצה הבסיסית היא של 3 פעמים בשבוע כאשר במהלך אימון מקדישים לפחות 30 דקות לאימון אירובי והשאר יכול לנוע בין אימוני כוח, פילאטיס מכשירים, מתיחות ואחרים.
קאיה הבינה שעל מנת לייעל את נושא הכושר, עדיף שתנהל סוג של רישום ותכנון מוקדם – המתאפשר בהתאמה לעבודותיה על הסט – על מנת למנוע תירוצים והתחמקויות, כפי שהיא מכירה את עצמה. זאת משום שבאחת הסדרות הראשונות בהן שיחקה, היה צריך ממש ללמד אותה את כל עניין הריצה והכושר כשזה היה לקראת תפקיד מסוים שהצריך מעט ציומנויות פיזיות.

ולצד המאמץ, קאיה חיפשה גם משהו שירגיע. הפיתרון הגיע דרך היוגה – תרגול נהדר אליו התחברה מיד. היא אפילו מנסה לתרגל תנועות מסוימות לא רק בזמנים מוגדרים ביום או בשבוע, אלא, כאשר מתאפשר לה: מידי מס' שעות.
דרך נוספת אותה היא מוצאת לאחרונה כיעילה לשמור על הכושר – כשהיא לא בצילומים – היא להתרוצץ אחרי בנה אותו ילדה לפני קצת פחות משנה.

 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il