הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - נומי ראפאס חושפת את סודות המראה החטוב
25/04/2017, מאת איריס לקנר
השחקנית השוודית בת ה 38 רושמת לעצמה השתתפות בטרילוגיה המקורית של הנערה עם קעקוע הדרקון (ששיחקה באש וגם שבעטה בקן הצרעות) כהאקרית המפורמת -תפקיד שהביא לה תהילת עולם,
נומי ראפאס חושפת את סודות המראה החטוב

זכתה גם בהוקרה על השתתפותה בדרמה הדנית, "יהלום חינני". הסרטים שפתחו בפניה את הדלת לקריירה בינלאומית, הובילו אותה להפקות הוליוודיות כמו: "שרלוק הולמס – משחק הצללים", "פרומתאוס", "ילד 44", "תשוקה", "הנוסע השמיני: קובננט" לצד גיבורת ילדותה, סיגורני וויבר, ובימים אלו ממש את התפקיד הראשי במותחן הפעולה, "המתקפה", לצידם של מייקל דאגלאס, ג'ון מלקוביץ' ואורלנדו בלום.

נומי מגיע עם גנים מעניינים : היא בתם של שחקנית שוודית וזמר פלמנקו ספרדי והיא מתנשאת לגובה של "רק" 1.68 מ'. לאחר שהוריה התגרשו, היא עברה לגור עם אמה באיסלנד בגיל 5 וכבר בגיל 8 לוהקה לתפקיד קטן בסרט מקומי שהצית את אהבתה לקולנוע.
על אף נתונים טובים, היא שחקנית הלוקחת את תפקידיה ברצינות גם בהיבט הפיזי ומתאמנת על פי צרכי כל תפקיד, גם אם זה במחיר וויתור על גחמות קולינריות או השקעה של זמן רב באימונים.
עבור תפקידיה הגדולים, היא נכנסה למשטר דיאטה מחמיר כאשר הורידה מהתפריט היומי שלה לחם, פסטות למיניהן, תפוחי אדמה, מתוקים ואלכוהול. מאותו רגע, ביססה את התזונה שלה על חלבונים וירקות ועמדה במשימתה "בגבורה". את הדיאטה שעשתה הגדירה כ"דיאטת איש המערות" – בה נוהגים להימנע מכל מזון שהוא אינו טבעי, דהיינו: לא נוגעים במזון מעובד או מתועש. ניזונים מבשרים (רזים ככל האפשר) וירקות ובכך הבינה כי תוריד במשקל מבלי לאבד מאסת שריר.
אך כל הדיאטה המוקפדת לא עובדת מבלי תוספת אימוני הכושר, והיא החליטה לאמץ כיוון של אומנויות לחימה. לאחד מסרטיה הגדולים, למשל, היא לקחה מאמן סרבי עימו התאמנה משך 7 חודשים במגוון של אומניות לחימה עם מיקוד על אגרוף תאילנדי ולאחר מכן, קיקבוקסינג.
האימונים האינטנסיביים כללו אימוני כוח חזקים לכל חלקי הגוף, אגרוף קל, תנועות קרב על פי הסגנונות השונים.

יש לציין כי בין כל הקריירה הענפה שהיא רושמת לעצמה, הספיקה להתחתן עם שחקן שוודי (ולהתגרש ממנו) וגם להביא ילד. לגזרה טובה אחרי הלידה, חזרה תוך חודשיים וחצי בזכות האימונים והמשטר שהציבה לעצמה.

 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il