הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - הריבועים של בראד פיט
25/04/2017, מאת איריס לקנר
האם שאלתן עצמכן פעם כיצד הוא עושה זאת ? מה הסוד של אחד הגברים הנחשקים בהוליווד ? מסתבר שהתשובה טמונה בהרבה מאוד אימוני כושר ולא מעט הקפדה על התזונה...
הריבועים של בראד פיט

לפני תפקידים משמעותיים בהם הוא צריך להראות את הקוביות ויתר איברים מחוטבים על המסך הגדול, נוטה פיט להיכנס למשטר של ממש : ראשית הוא מוותר על סיגריות, בירה וצ'יפס. הוא כן מרשה לעצמו לפעמים "לחטוא" עם אחד השייקים של ... מק'דונלדס.

הדיאטה שלו התבססה על מעט פחמימות והרבה חלבונים. לכך מצרפים אימוני כושר תובעניים ביותר הכוללים אימון כמעט יומיומי של שעה וחצי בממוצע ולפעמים אף יותר. וכך, השילוב בין האימונים למערך התזונה מפתחים לו את השרירים בצורה מדהימה ומחזקים את הקוביות, הירכיים וגם את האחוריים.

 

אם נתחיל למנות את הסרטים בהם הצליח להחסיר פעימה מנשים רבות ברחבי העולם הרשימה תהיה מהנה, אומנם אך ארוכה. די בלהזכיר את "טרויה" שמבחינתי היה שיא השיאים כי שם הוא נראה הכי טוב שאני זוכרת. ומה עם "מועדון קרב" ו"רוחות של תשוקה" הוותיק...

אם ממש חפצים להבין רוטינת אימון שבועי, להלן דוגמית :

 

יום שני – אימון חזה

יום שלישי – אימון גב

יום רביעי – אימון מותניים

יום חמישי – אימון זרועות ושריר תלת ראשי

יום שישי – סיבולת לב ריאה

שבת וראשון – מנוחה

 

ולמי שתוהה מהו סרטו הבא של הפיט, המדובר בסרט " The Curious Case of Benjamin Button" אשר יצא לאקרנים תוך מס' חודשים ובו מגלם פיט גבר בן 50 ההולך ומצעיר בעודו מתאהב באישה בת 30 ההולכת ומזדקנת. מוזר ? אולי אך העלילה מבטיחה שעל פיט יהיה , כמו תמיד, תענוג להסתכל !

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il